Inspirujte se u Grayscale, tyto změny provedli v kryptofondech

Na konci 2. čtvrtletí musel Grayscale provést určité úpravy na několika svých svěřenských fondech, včetně většího fondu. Společnost Grayscale, která se v poslední době zaměřovala především na přeměnu své vlajkové lodi Trust na spotový bitcoinový ETF, odstranila několik altcoinů a nahradila je jinými, v tomto příspěvku se dozvíte, které altcoiny to jsou.

Grayscale provádí změny ve svém portfoliu.

Prohlášení ze začátku tohoto týdne informovalo , že největší správce digitálních aktiv prodal „určité množství stávajících složek fondu v poměru k jejich příslušným podílům“. V důsledku toho společnost Grayscale odstranila BCH $BCHUSD-0.1%, LINK $LINKUSD+2.6%, LTC $LTCUSD+0.7%, DOT $DOTUSD+2.1% a UNI z fondu Digital Large Cap Fund a nepřidá žádné náhrady. Bitcoin $BTCUSD+1.8%má nadále největší podíl v rámci výše zmíněného fondu s 68,88 %, následuje Ethereum $ETHUSD+1.2% 25,22 %, Cardano $ADAUSD+1.6% (2,71 %), Solana $SOLUSD+6.0% (2,23 %) a Avalanche $AVAXUSD+2.2% (0,96 %).

Grayscale také odstranil Yearn Finance $YFIUSD+0.0% ze svého fondu DeFi a nenahradí jej jiným aktivem. Uniswap  (56,35 %) je v tomto produktu jasným lídrem, následují MakerDAO $DAOUSD+1.2%(13,49 %), Aave $AAVEUSD+0.9% (12,44 %), Curve DAO $CRVUSD+0.8%Token (7,48 %), Amp $AMPUSD+2.6% (5,52 %) a Compound $COMPUSD+0.3% (4,72 %).

Nakonec správce aktiv odstranil Stellar Lumens $XLMUSD+1.9% z indexu Smart Contract Platform Select Ex ETH, kde mají největší podíly Cardano, Solana a Polkadot.

Společnost se zaměřuje především na přeměnu svého Bitcoin Trustu na spotový Bitcoin ETF ve Státech, který zaznamenal malý až žádný úspěch. SEC zamítla nejnovější žádost společnosti Grayscale, která přiměla správce aktiv k zahájení právních kroků proti hlídacímu psovi cenných papírů.

Zdroj: Cryptopotato.com

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

btc eth jasna dominancia super

Tak to má byt

Link má prekvapil

Tak!

Niektoré má prekvapili 😅🧐

Uniswapu celkom veria evidentne

DOT odstránené má tiež dosť prekvapilo

Asi vědí co dělají, ale jestli se tím poučit? Oni pravděpodobně většinu těch shitcoinů po sebemenším náznaku nestability dumpnou, což retail zvyklý nakoupit a držet neudělá. Koupit a držet samozřejmě za mě super. Ovšem jenom $BTCUSD+1.8% a $ETHUSD+1.2% 😁😁

Každý má svoj názor ja si idem niektoré alty 😀

Niektorých môže potešiť a niektorych nie 😅

mna ne