Připravte se na masivní short-squeeze u této akcie

Proč se shorteři prostě nikdy nepoučí mě už opravdu fascinuje. Kdo by dlouhodobě shortoval herní společnosti, když jsou tak volatilní? Pokusím se to zkrátit, protože o důvodech bych mohl jinak mluvit klidně hodiny...😅 Teď už vím, že se tato akcie během koronaviru silně propadla, protože byla značně shortována. A to dokonce ze 32 %. Dnes se situace ale změnila a $CRSR+3.4% by mohl čekat velmi silný short-squeeze, který akcie teoreticky vyžene na nová ATH.  

 

 

Jen tak pro představu pro ty, co se v shortování akcií moc nevyznají, tak cokoli nad 20 % se považuje za velmi vysokou hodnotu. Firma $CRSR+3.4% jinak také trpí problémem s dodavatelským řetězcem a nedostatkem čipů, což jsou všechno dočasné problémy, proto si myslím, že je momentální situace přehnaná a akcie si zaslouží mnohem vyšší cenu. 

 

Zkrátka a dobře, na základě nedávného pohybu ceny před a po výnosech a již tak vysokého zájmu o short pozice se domnívám, že cena $CRSR+3.4%je tak nízko, jak jen může být, a že je vhodná doba pro založení počáteční pozice 😁.

 

 

I přes všechny problémy firmě stále rostl čistý zisk za 3. čtvrtletí 2021 (391,1 mil.) oproti 3. čtvrtletí 2019 (284,4 mil.). Čisté tržby za devět měsíců končících 30. září 2021 činily 1,393 miliardy dolarů, což představuje meziroční nárůst o 21,6 %. Pokud si přečtete poslední zprávu o výsledcích, vedení $CRSR+3.4% si nedělá starosti a i za současných problémů stále dosahuje výsledků.

 

Líbí se mi tento citát: "Na základě externích údajů se domníváme, že jsme ve třetím čtvrtletí získali podíl na trhu ve většině kategorií. Od začátku roku 2021 jsme udrželi ohromující tempo inovací, když jsme uvedli na trh 113 nových produktů, včetně přidání několika zcela nových produktových řad, což, jak věříme, výrazně rozšířilo naše celkové oslovitelné tržní příležitosti." 

 

Mezi nové produkty patří webové kamery a herní monitory. Vzhledem k tomu, že tyto produkty právě vyšly, nemyslím si, že je trh zatím do ceny akcií nacenil. Pro mě zůstává koupě akcií $CRSR+3.4% velmi výhodným. Průměrný objem obchodů na Yahoo Finance je: 1,56 milionu, což sice usnadňuje shorterům snížit cenu akcií... 

 

...ale naštěstí pro nás to znamená, že jsou akcie levné a jakýkoli výrazný nárůst objemu vystřelí akcie nahoru a potenciálně způsobí short squeeze, jen nevím kdy, proto prostě akcie koupím a budu je držet dokud se tak nestane. Při správném načasování callů si myslím, že by to mohl být krásný multi-bagger 😁

 

Herní průmysl a poptávka bude jen růst. Problémy s dodavatelským řetězcem, nedostatek čipů jsou dočasné, jsou známým problémem a také se na ceně už dávno odrazily. 

 

Jedná se o společnost, která se aktivně snaží rozšířit svou produktovou řadu a zvýšit celkovou adresovatelnou tržní kapitalizaci. Krom toho jsou přesvědčeni, že jejich produkty povedou k dalšímu růstu a já nemohu než souhlasit.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

jen aby ještě nespadla xd 😄

Kéž by, jsem více než připraven! 😎🚀

32 % je už docela dost no 🤔 Tohle by mohlo letět nahoru rychle 😄

O víkendu budu mít konečně trochu času, tak už vím čím ho zaplním 😁