Investoři do kryptoměn mají těžké časy...

Investoři do kryptoměn mají těžké časy. A asi ještě mít budou. Kryptoměnový trh čeká velká výzvá v této nelehké ekonomické době, která svou inflací drtí nejen svět kryptoměn. Akciový trh na tom není také dobře a zmítá se v oblastech medvědího trhu. Zatím se na Bitcoinu efekt ochránce proti inflaci neprojevil, tak jak byl nekterými v minulosti označován, nicméně i to se může do budoucna změnit. Kdy můžeme očekávat růst kryptoměn a především Bitcoinu, který na kryptoměnovém trhu udává směr ? Jaké jsou aktuální problémy kryptoměnového světa ? Čtěte více v níže uvedeném článku.

https://kam-investovat.cz/kryptomeny/investori-do-kryptomen-maji-tezke-casy/

 

>>  www.kam-investovat.cz

>> Investiční rozcestí pro začínající investory - prohledáváme internet za Vás a  shromažďujeme zajímavé články a podcasty na různá tradiční, ale i alternativní investiční témata. To vše na jednom místě www.kam-investovat.cz

Discussion


Autor @kaminvestovatcz má karmu 2 a je členem této komunity od 23/05/2022. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

no Bicoin jakožto ochrana proti inflaci zatím totálně selhává 😅

Pokud se proti inflaci bráníte v ročním horizontu tak možná jo;)

Proto ,,zatím" 😄