Kristian Šooš

Ostře sledovaný krypto stratég reaguje na nedávné oživení celého trhu a aktualizuje své předpovědi pro Solanu $SOLUSD a Ethereum $ETHUSD. "Opravdu nevidím dobrý důvod, proč by zde měl dostat něco víc než dočasné zamítnutí. Zůstanu býčí."

Známý kryptoanalytik je stále bullish.

Guru grafů také říká, že i když už sedí na 50% papírových ziscích po posledním nárůstu ETH nad 1 000 $, sleduje posun nad 1 800 $ až možná až do pásma 2 200 až 2 600 $. Navýšení o 50 % na této pozici, stále není ochoten prodat.

"1 800 $ je zajímavá oblast v nízkých časových rámcích, ale vzhledem k tomu, že právě začal humbuk za slučováním, pravděpodobně budu držet, dokud nebude můj cíl zasažen, nebo budu zneplatněn.“

DonAlt uzavírá svou analýzu ETH prohlášením, že se zaměří na přibližně 2 200 $, aby začal vybírat zisky, pokud ETH dokáže dokončit měsíc červenec na pevných základech.

Pokud jde o blockchainový protokol Solana, stratég říká, že poslední rally altcoinu dosáhl přibližně 50% zisku, ale raději by se držel s okem na výstupním bodu 80 dolarů, než aby nyní vybíral zisky. „Navýšení o ~50 % na mé pozici a ve skutečnosti necítím žádný spěch s prodejem. Pokud se nic drastického nezmění, budu cílit na 80 dolarů.“

Upozornění: Rozhodně se nejedná o investiční poradenství, pouze o shrnutí názorů investičního analytika z Twitteru.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.
Sponsored by @etoro Advertisement
Discussion
@sooskristian 6M

Dosť bullish predikcia, ktorá má až tak neteší nakolko som chcel kúpiť solanu pod 20 USD no uvidíme 😀

@petervalik22 6M

Nie je vylúčený rast na 80 a následný pád na 20

@adamven12 6M

Však sa dosť opakuje scenár že rast niekde k 28k a následný pád na 14