[ZAČÍNÁME INVESTOVAT] Mít tak někoho, kdo by mi na začátku poradil...

Ahoj investoři! I všichni ti, kteří se investovat teprve chystáte. Tahle skupina vznikla jako místo, kde se investiční začátečníci nebudou bát na cokoliv zeptat. Kde se nebudou bát podělit o svůj příběh. Kde se nebudou bát diskutovat o tom, co zkušeným investorům může přijít nezajímavé a nudné.

 

Každý jednou začínal a mnoho z těch zkušenějších dnes lituje, že se na začátku své investiční kariéry neměli s kým podělit o své zkušenosti. Tahle skupina to vyřeší!

 

Vybíráte si svého prvního brokera? Napište to sem!

Koupili jste si svou první akcii? Napište to sem!

Nevíte, kde hledat dividendové akcie? Zeptejte se tady!

Chcete feedback na své první portfolio? Sdílejte ho tady!

Chcete se podělit o své první dojmy z investování? Sem s tím!

 

Tohle místo je otevřené všem, kteří právě dělají své první krůčky ve světě investování. Ale i těm zkušenějším, kteří těmto začátečníkům chtějí pomoci.

 

Pojďte diskutovat!

 

Jak jste na tom, už investujete?

Vote to see the results! 145 answers already!
Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Autor @thebull má karmu 1894 a je členem této skupiny od 20/04/2021. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory skupiny. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

Ahoj, zaregistroval jsem se na etoro a premyslim jestli neni lepší xtb. Co myslíte vy ? :) díky

eToro využívám také a dost mi vyhovuje oproti XTB, ale každý si musí vybrat sam dle svého uvážení a potřeby.

Já uz na etoro malinko investoval do AMD ale v jedne skupine na telegramu mi jeden kluk raží že jlépe vychází platforma trading 212, chtěl bych se zeptat jak to tedy je, a jestli by bylo lepší přejít na trading 212 nebo zustat u etora (prý u trading 212 člověk fyzicky vlastní akcie a u etora je etoro nakupuje od třetí strany), co myslíte vy ?

Podle jakych parametru vybirate burzu pro nakup akcie? Jake dalsi parametry sledujete krome poplatku a meny? Pripadne diky za tip, kde bych se o tom mohla vice docist. (Ucet mam u Degira)

Ahoj Alžběto, přidej to prosím jako klasický příspěvek, vidíš nahoře to tlačítko "Create post"? Já to pak hodím na Instagram ostatní budou odpovídat.

Já jsem k dispozici klidně i na telefonu nebo emailu... 773 029 662, hulin.stanislav@gc-i.cz, rád si pokecám nebo napíšu.

super nápad 😁

Sem s těmi dotazy! 👍

Skvělý nápad 👍

Díky, fajn počin, snad se to tady rozjede :-)

Věřím, že ano, zájem o to byl velký 😎