S&P 500 ^GSPC 5,304.72 +0.70%
Tesla TSLA $179.24 +3.17%
Meta META $478.22 +2.67%
Nvidia NVDA $1,064.69 +2.57%
Apple AAPL $189.98 +1.66%
Microsoft MSFT $430.16 +0.74%
Alphabet GOOG $176.33 +0.73%
Amazon AMZN $180.75 -0.17%

Meta i partnerstwo życiowe dla FLOW?

Należąca do Instagrama Meta $META+2.7% ogłosiła, że funkcja NFT będzie teraz dostępna "w 100 kolejnych krajach". Regiony te obejmują obecnie obie Ameryki, Azję i Pacyfik, Bliski Wschód i Afrykę. Ostre ogłoszenie firmy w połączeniu z projektem kryptowalutowym FLOW $FLOWUSD+1.1% można z całą pewnością określić jako dożywotnie partnerstwo dla FLOW, co znalazło odzwierciedlenie w jego cenie, a ta moneta wzrosła dziś o prawie 60%.

Meta z NFT staje się bardziej dostępna w 100 kolejnych krajach.

Funkcja umożliwiająca użytkownikom Instagrama prezentowanie posiadanych kolekcji NFT była wcześniej dostępna w USA tylko dla ograniczonej liczby twórców. Aby zaksięgować NFT, użytkownicy muszą połączyć swoje konta z cyfrowym portfelem. Platforma mediów społecznościowych już obecnie obsługuje Ethereum, Polygon i Flow oraz portfele innych firm, takie jak MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet, Rainbow i Dapper Wallet.

https://twitter.com/MetaNewsroom/status/1555197567532732417

Jak pisałem we wstępie można to uznać za bardzo silny fundamnet dla inwestorów we FLOW, co znalazło odzwierciedlenie we wzroście wartości, która w ciągu ostatnich kilku godzin wzrosła z 1,8$ do prawie 3$.

Źródło.

https://twitter.com/flow_blockchain/status/1555206540239335425

W zeszłym miesiącu menedżer produktu Meta, Navdeep Singh, powiedział, że testy trwają również na Facebooku, ponieważ mają na celu umożliwienie międzyplatformowego publikowania postów z udziałem NFT. Funkcja NFT w Instagramie pozwala użytkownikom podłączyć cyfrowy portfel, udostępnić NFT i automatycznie oznaczyć zarówno twórcę, jak i kolekcjonera, aby wskazać źródło. NFT możesz udostępniać w swoim głównym kanale Instagrama, Stories lub w Wiadomościach. Gdy zamieścisz kolekcję cyfrową, będzie ona miała efekt błyszczący i może wyświetlać informacje publiczne, takie jak opis NFT. Sieć społecznościowa zaznacza, że nie ma żadnych opłat związanych z zamieszczaniem lub udostępnianiem kolekcji cyfrowej na Instagramie.

Flow jako projekt jest dla mnie na pewno ciekawy i mam go na swojej liście obserwacyjnej już od kilku miesięcy, więc nie byłem aż tak zadowolony z tej pompy. Jednak jeśli chodzi o wykres to nadal jest on strasznie niski w porównaniu do ATH, które jest gdzieś w okolicach 38-40$.

Źródło.

O co chodzi w projekcie $FLOWUSD+1.1%?

Flow to szybki, zdecentralizowany i przyjazny dla deweloperów blockchain zaprojektowany jako fundament dla następnej generacji gier, aplikacji i zasilających je cyfrowych aktywów. Flow to jedyny blockchain warstwy pierwszej, pierwotnie stworzony przez zespół, który konsekwentnie dostarczał wspaniałe doświadczenia w zakresie blockchaina konsumenckiego: CryptoKitties, Dapper Wallet, NBA Top Shot. Najlepsi deweloperzy i niektóre z największych światowych marek już budują na Flow i umożliwiają zupełnie nowe doświadczenia z treściami premium. Projekt ma bogaty ekosystem składający się z najlepszych marek rozrywkowych, studiów deweloperskich i wspieranych przez przedsiębiorstwa startupów. Do partnerów ekosystemu Flow należą globalne marki, takie jak Warner Music, Ubisoft, NBA i UFC oraz wiele innych.

Przewagi konkurencyjne FLOW?

  • Projekt Flow jest jedyny w swoim rodzaju, umożliwiając skalowanie sieci do obsługi miliardów użytkowników bez zakłócania lub ograniczania decentralizacji konsensusu.
  • Smart kontrakty na Flow są napisane w Cadence, prostym i bezpiecznym języku programowania dla aktywów i aplikacji kryptograficznych.
  • Flow został zaprojektowany z myślą o konsumentach głównego nurtu, a onrampy płatnicze umożliwiają bezpieczną, pozbawioną tarć ścieżkę od walut fiat do kryptowalut.

Inwestorzy

Do głównych inwestorów w Dapper Labs należą między innymi:

  • Andreessen Horowitz
  • Union Square Ventures
  • Venrock
  • Google Ventures
  • Samsunga oraz założycieli Dreamworks, Reddit, Coinbase, Zynga i AngelList.

Jak widać jest to zdecydowanie ciekawy projekt nastawiony na branżę NFT i rozrywkową, za którym stoją ciekawe nazwiska takie jak: Samsung, Google, Venrock i inne. Inwestycje to osobista sprawa każdego z nas i to na pewno nie jest porada inwestycyjna, ale widać, że stopniowo te projekty przenoszą się do "realnego" świata i nie chodzi tylko o to, że ich cena rośnie w zależności od podaży i popytu na rynku, ale że trafiają powolnymi krokami do naszego codziennego życia, jak na przykład platformy typu Instagram czy Facebook na pewno.


No comments yet