@spicipes

Červenec byl na dividendy chudší než jiné měsíce. V tomto měsíci jsem obdržel dividendy pouze od pěti společností. Pojďme se na ně podívat.

H&R Block, Inc.  $HRB - daňové poradenství - společnost vyplatila dividendu 0,27 USD. Akcie jsem prodal, protože budoucí očekávaný zisk byl nízký. Zpětně to vidím tak, že jsem mohl ještě počkat. Očekával jsem další korekci trhu a tak jsem využil příznivé ceny a prodal. Nicméně společnost se mi líbí. Po očku sleduji další vývoj ceny a pokud by cena klesla, tak rád akcie koupím zpátky. Výsledky společnost oznámí 9. srpna.  

Srpen bude na dividendy daleko bohatší, tak to nejspíš rozdělím do více článků. Ceny v grafech jsou včetně poplatků, dividendy po odpočtu daně.

Zbývající část článku naleznete zde.

Toto není investiční doporučení.

Bulios doporučuje
Sponsored by @buliosstore Advertisement
Discussion
@czechinvestingbot 2d

Autor @spicipes má karmu 17 a je členem této komunity od 31/05/2022. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇