@justaslasickas

"Boeing" vadovybė per pastaruosius metus turėjo gerokai paprakaituoti. Stebėti kelias problemas ir tragišką vienos iš jų mašinų avariją tikrai nebuvo lengva. Tačiau padėtis gerokai pagerėjo ir oro transporto bendrovė gali išbraukti vieną svarbų punktą iš savo darbų sąrašo. Nes po ilgai trukusio draudimo valdžios institucijos vėl leido jiems skraidinti "Dreamliner" lėktuvus.

"Dreamliners" vėl gali pakilti į dangų

Nuo praėjusių metų vidurio bendrovei buvo uždrausta prekiauti dėl prastos kokybės titano dalių. "Boeing $BA " teigė, kad problemos nekėlė pavojaus saugai, tačiau neatitiko teisės aktų nustatytų sertifikavimo reikalavimų ir galėjo sutrumpinti lėktuvų eksploatavimo laiką, jei nebūtų ištaisytos.

Pertraukos metu klientai toliau užsakinėjo kitus orlaivius, ypač plataus korpuso orlaivius, tačiau FAA leidimas reiškia, kad "Boeing" pinigų srautai artimiausiais mėnesiais gerokai pagerės. Pristatymai - tai momentas, kai orlaivių gamintojas praneša apie didžiąją dalį pajamų, gautų iš naujų pardavimų.

Po šios naujienos akcijų kaina šiek tiek pakilo. Bet ne žymiai

" American Airlines" teigė, kad iki metų pabaigos tikisi gauti devynis lėktuvus, iš kurių pirmieji du bus pristatyti iki rugpjūčio pabaigos ir pradėti skraidyti lapkričio mėn. Šis terminas atrodo vis labiau tikėtinas, nes penktadienį "Boeing" gavo pranešimą, kad balandžio mėn. FAA pateiktas sertifikavimo planas buvo patvirtintas. Šių metų pradžioje "Lufthansa" taip pat numatė, kad iki vasaros pabaigos pristatys pirmąjį iš 32 užsakytų 787-9 lėktuvų. Patvirtinusi FAA pradės vertinti ir sertifikuoti kiekvieną orlaivį atskirai, kai tik jis bus išleistas iš gamybos linijos.

https://www.youtube.com/watch?v=Ivn9_4jZZ9k

Po draudimo "Boeing" sumažino gamybą iki maždaug dviejų lėktuvų per mėnesį ir sukaupė 120 nepristatytų "Dreamliner".

Iki 2020 m. iš viso bus pagaminta 1 006 "Dreamliner" lėktuvų. Tačiau buvo didelių svyravimų. Šaltinis

"Boeing" teigimu, šių lėktuvų defektai buvo ištaisyti ir bendrovė planuoja palaipsniui didinti gamybą iki penkių lėktuvų per mėnesį iki 2023 m. Pagal apskaitos taisykles, pagal kurias atsisakoma užsakymų, kai kyla abejonių dėl klientų kreditingumo, ji yra užsakiusi šiek tiek daugiau nei 400 orlaivių.

Tikimasi, kad visiškas tiekimo atnaujinimas užtruks daugiau nei pusantrų metų. Pranešama, kad tuo tarpu orlaivių tiekimas didės lėtai ir nuosekliai, o didžioji dalis esamų orlaivių bus perduota 2023 m., teigė bendrovė. Dauguma orlaivių yra skirti pirminiams klientams, todėl bendrovė greičiausiai galės nuolat likviduoti savo atsargas.

https://www.youtube.com/watch?v=dyJBNz1V094

Liepos 26 d. vykusiame bendrovės antrojo ketvirčio pelno pokalbyje "Boeing" vyriausiasis finansininkas Brianas Westas apskaičiavo, kad nenormalios išlaidos, susijusios su perdarymu, mažesniu gamybos mastu ir kompensacijomis klientams, sudarys apie 2 mlrd. dolerių, kurie iš esmės turėtų būti padengti iki 2023 m. pabaigos.

Todėl prastova bendrovei kainuos daug pinigų. Kita vertus, jie pagaliau galės grįžti prie to, ką moka geriausiai - pristatyti orlaivius. Ar "Boeing" laukia permainos, ar už šią problemą teks mokėti dar daugelį metų?

Jei jums patinka mano straipsniai ir pranešimai, nedvejodami mesti sekti. Ačiū! 🔥

Atsakomybės apribojimas: tai jokiu būdu nėra investavimo rekomendacija. Tai yra tik mano santrauka ir analizė, paremta duomenimis iš interneto ir keletu kitų analizių. Investavimas finansų rinkose yra rizikingas, todėl kiekvienas turėtų investuoti remdamasis savo sprendimais. Esu tik mėgėjas, kuris dalijasi savo nuomone.

Lasīt pilnu rakstu bez maksas? Uz priekšu 👇

Vai jums ir konts? Pēc tam pierakstieties . Vai arī izveidojiet jaunu .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇