S&P 500 ^GSPC
4,981.84
+0.13%
Nvidia NVDA
$674.72
-2.85%
Alphabet GOOG
$143.84
+1.15%
Amazon AMZN
$168.59
+0.90%
Meta META
$468.03
-0.68%
Tesla TSLA
$194.77
+0.52%
Apple AAPL
$182.32
+0.42%
Microsoft MSFT
$402.18
-0.15%

Jim Cramer doporučuje: Kupte tyhle akcie, než odezní obavy z varianty Omicron

Jojo, já vím, že velká část z vás si myslí, že poslouchat rady Jima Cramera ze CNBC je cesta do investičních pekel. Ale podle mě občas přijde se zajímavými myšlenkami. Fakt. Třeba tahle doporučení podle mě nejsou vůbec špatná, no posuďte sami.

Jim Cramer zří zářnou budoucnost!

Jim Cramer ze CNBC ve středu řekl, že investoři by měli začít přikupovat některé oslabené akcie poté, co trh klesl po zprávě o prvním případu omikronové varianty Covidu v USA.

"Pokud budete s nákupem těchto výhodných akcií čekat příliš dlouho a omikron se stane pro očkované pouze jakýmsi otravným hmyzem, myslím, že se jednou ohlédnete a budete si vyčítat, že jste propásli některé z těchto zjevných nákupních příležitostí," řekl Cramer.

Zde jsou čtyři akcie, které by podle něj měli dlouhodobí investoři na těchto úrovních zvažovat k nákupu.

Disney $DIS+0.0% 

"Právě teď společnost Disney brzdí varianta omicron a neuspokojivá čísla předplatitelů služby Disney+. ... Tato akcie však nezůstane hrozná navždy," řekl Cramer ve stejný den, kdy Disney dosáhl čerstvého 52týdenního minima 142,04 USD za akcii.

To proto, že Disney je "ikonická společnost", řekl Cramer a označil ji za "rozbitou akcii", nikoliv za rozbitou společnost. "Opravdu mi chcete říct, že nemohou napravit Disney+ tím, že nabídnou něco nového? To je absurdní," řekl. "Možná ani nepotřebují něco nového - příští rok se vrátí 'Mandalorian'."

PayPal $PYPL+0.0% 

"Vím, že někteří prodávající investoři jsou motivováni nepříliš dobrým grafem společnosti PayPal. Mě motivuje skutečnost, že akcie klesly o 131 bodů ze svého maxima 310 dolarů," řekl Cramer. "Jedna věc by byla, kdyby se franšíza rozpadala, ale příští čtvrtletí je poslední, kdy bude PayPal zatížen převisem své minulosti spojené s eBay. Opět je to nákup."

Mastercard $MA+0.0% 

Přestože společnost Mastercard nedávno zvýšila svůj program zpětného odkupu akcií o 8 miliard USD a zvýšila dividendu o 11 %, Cramer uvedl, že akciím zpracovatele plateb škodí obavy ze zpomalení mezinárodního obchodu díky variantě omikron.

"Vím, že tyto platební akcie jsou nenáviděny. A nemyslím si, že Mastercard je na těchto úrovních na úplném dně, ale je mnohem blíže dnu než před několika měsíci," řekl.

Wynn Resorts $WYNN+0.0% 

Akcie provozovatele kasin klesly téměř o 50 % ze svého 52týdenního maxima na začátku tohoto roku, což znamená, že jejich tržní kapitalizace ke středečnímu závěru činila 8,8 miliardy USD.

"To je vzhledem k jejich nemovitostem [v Las Vegas a Macau] příliš málo," řekl Cramer. "Myslím si, že tuto společnost by klidně mohla získat MGM nebo Las Vegas Sands - vědí, že fyzické nemovitosti a značka jsou nejlepší v show. Věřte mi, že zasvěcení by na tom rádi vydělali."

Tak co, poslechnete strejdu Cramera? 😎

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Autor @drakostonks má karmu 205 a je členem této skupiny od 22/04/2021. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory skupiny. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

Na boomera dobrý výběr 😆

Ano ano, $PYPL+0.0% prikupuji, ale potřeboval bych víc financí 😂

Cramer je trochu šílený, ale někdy se přece jen trefí...tak uvidíme

Partner

Takovej boomer výběr, ale proč ne, $DIS+0.0% nikdy nezklame a $PYPL+0.0% je teď fakt za skvělou cenu.

Tak já teda koupím, ale ne že to nevyjde! :D

To pak jedině reklamovat u Cramera 😂