S&P 500 ^GSPC
5,078.03
+0.16%
Nvidia NVDA
$789.64
+1.68%
Tesla TSLA
$199.38
-1.32%
Amazon AMZN
$174.53
+0.79%
Apple AAPL
$180.33
-0.60%
Alphabet GOOG
$138.00
+0.41%
Meta META
$485.39
+0.28%
Microsoft MSFT
$407.68
-0.01%

Malý startup posunul hranice metaverse a udělal něco naprosto nevídaného

Metaverse má potenciál pomoci poskytnout přístup k novým tvůrčím, sociálním a ekonomickým příležitostem. Přesto, že již existuje mnoho velkých společností, jako například Meta, které se do metaverse pustily na plno, jsou to hlavně metaverse startupy, které čeká ještě exponenciální růst. Společně se dnes proto podíváme na jeden, který svým nedávným oznámením šokoval investory a zároveň poskytl velmi zajímavou investiční příležitost...   


Pokud si ještě nejste 100% jistí, co to ten metaverse vlastně je a proč by vás měl jako investora zajímat, tak maximálně doporučuji některé z mých předchozích příspěvků o metaverse:

Metaverse: Poslední a nejdůležitější investice, kterou budete muset v životě udělat | 3 metaverse světy, do kterých můžete zainvestovat již dnes

Oznámení

Platforma pro infrastrukturu metaverse Infinite Assets, známá také jako InfiniteWorld, vstoupí na burzu v rámci fúze se společností pro speciální účely (SPAC) Aries I Acquisition Corp.

https://twitter.com/stera_media/status/1470414543746748417 

Spojená společnost dosáhne hodnoty 700 milionů dolarů a bude se obchodovat na burze Nasdaq pod tickerem (JPG), uvedly společnosti v dnešním prohlášení. Uzavření transakce je potom naplánováno na první polovinu příštího roku. Jedná se o jeden z prvních metaverse startup společností, které se v takto rané fázi jejich podnikání rozhodly pro vstup na burzu. 

InfiniteWorld pomáhá značkám vytvářet a zpeněžovat digitální aktiva a nezpeněžitelné NFT tokeny a navazovat kontakt s uživateli a fanoušky. Společnost uvádí, že momentálně spolupracuje s více než 75 tvůrci a značkami

InfiniteWorld se nedávno také spojila se strategickým partnerem DreamView, který založil tým, jenž byl průkopníkem technologií CGI ve společnostech Lucasfilm a Disney $DIS+0.6%

https://twitter.com/DreamViewStdios/status/1470373245601959937 

Jen se podívejte, co o InfiniteWorld řekl v nedávném prohlášení předseda představenstva společnosti Aries, Thane Ritchie.

"Vzhledem k tomu, že se očekává, že v příštích 10 letech bude do digitálních aktiv proudit až 15 bilionů dolarů, jsme svědky zrodu nové globální třídy aktiv a ekonomického systému. Bezkonkurenční technologická infrastruktura společnosti InfiniteWorld podtrhuje přechod obchodu do digitálního světa."

Transakce poskytne až 171 milionů dolarů, včetně hotovosti držené oběma společnostmi a kryptoměn vlastněných společností InfiniteWorld v hodnotě 93 milionů dolarů. Akcionáři InfiniteWorld budou vlastnit přibližně 75 % kombinované společnosti a až 81 %, pokud bude v budoucnu dosaženo určitých milníků v ceně akcií.

Společnost InfiniteWorld od transakce očekává urychlení vývoje své platformy a rozšíření partnerství se značkami. Novou spojenou společnost povede generální ředitel Yonathan Lapchik, veterán z Deloitte Blockchain Lab a spolutvůrce blockchainového ekosystému SUKU. Provozním ředitelem se stane Nathaniel Hunter, bývalý generální ředitel společnosti DreamView.

Společnost mě rozhodně zaujala jejím potenciálem a relativně nízkou valuací, pro kterou se při vstupu na burzu rozhodla. V celém metaverse odvětví leží momentálně definitivně neskutečný potenciál, proto jsem přesvědčen, že nebude pro firmu do budoucna žádný problém významně škálovat.

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No já nevím. V článku nic zajímavého není. Osobně jsem skeptický, protože víme jak dopadl Second Life, nebo nevíte? Pár lidí se tím uživí, ale jinak je to fail a místo leda tak pro divné lidi.

něco jsem o něm už slyšel, ale co přesně, že se stalo? 🤔

@kevinporters díky za další metaverse příspěvek 😄. Je vidět, že vás to opravdu chytlo..máte nějakou top jednu oblíbenou metaverse akcii?

Rozhodně vypadá zajímavě 😄

Zajímavý obchodni model, ale těch 700 bude možná už teď moc 😅

Díky za super analýzu!