Justas Lasickas

Pastarasis laikotarpis mums, investuotojams, nėra idealus ir galime teigti, kad jis yra vienas sudėtingiausių pastaraisiais metais. Tačiau, jei pažvelgsime iš kitos perspektyvos, šiuos nepastovius rinkos laikotarpius galime vertinti kaip puikią galimybę įsigyti akcijų, kurių vertė smarkiai sumažėjo. Dar geriau - turime galimybę pasisemti įkvėpimo iš pagrindinių investicinių vardų ir jų pirkinių, kurie neabejotinai yra kokybiškai analizuojami.

Štai 3 įmonės, kurias žinomi investuotojai perka net nuosmukio metu.

Kalbant apie šias bendroves, net meškų rinka nesustabdė šių investuotojų investuoti į didelį potencialą turinčias bendroves, kurios šiuo metu yra patrauklios % nuosmukio sąlygomis. Mūsų pranašumas yra tas, kad pagal 13F formą galime stebėti, kas ir kada perkama, ir ypač kas tai daro. Remdamiesi tuo galime gauti neblogą įkvėpimą, nes šie vardai turi prieigą prie geros informacijos.

Ypač įdomu tai, kad atrinkti milijardieriai daugiausia dėmesio skiria kai kurioms perpirktoms augimo akcijoms Volstrito gatvėje. Kitų trijų augimo akcijų vertė sumažėjo dešimtimis %, tačiau milijardieriai negali nustoti pirkti jų akcijų, o tai gali būti geras ženklas šioms bendrovėms.

1. "Okta" $OKTA

"Okta, Inc. " teikia tapatybės sprendimus įmonėms, mažoms įmonėms, universitetams, ne pelno siekiančioms organizacijoms ir vyriausybinėms agentūroms Jungtinėse Amerikos Valstijose ir tarptautiniu mastu. Bendrovė siūlo "Okta Identity Cloud" - platformą, kurioje siūlomas produktų ir paslaugų rinkinys, pavyzdžiui, "Universal Directory" - debesyje veikianti įrašų sistema, skirta organizacijos naudotojų, programų ir įrenginių profiliams saugoti ir apsaugoti, taip pat "Single Sign-On", leidžianti naudotojams pasiekti programas debesyje arba vietoje iš įvairių įrenginių. Prisitaikantis daugiafaktorinis autentiškumo nustatymas suteikia debesijos, mobiliųjų ir žiniatinklio programų bei duomenų saugumo lygį. Gyvenimo ciklo valdymas, kuris leidžia IT organizacijoms arba kūrėjams valdyti naudotojų tapatybę per visą gyvavimo ciklą...

"Okta" yra apie 80 % mažesnė už ATH, kaip rodo diagrama, o tai yra gana patrauklu. Tačiau "Okta" akcijų kainos kritimonepakako, kad išgąsdintų "Citadel Advisors" milijardierių Keną Griffiną ir "Renaissance Technologies" Jimą Simonsą. Per antrąjį ketvirtį "Citadel" ir "Renaissance" įsigijo apie 1,6 mln. akcijų ir 618 300 "Okta" akcijų.

Šaltinis: Yahoo.Finance

Tokią trauką gali lemti didėjantis įvairių kibernetinių atakų intensyvumas. Todėl įmonių ir galutinių vartotojų kibernetinio saugumo sprendimai yra būtini bet kokioje ekonominėje aplinkoje. "Okta" ypač remiasi dirbtiniu intelektu, kad jos platforma laikui bėgant galėtų veiksmingiau atpažinti grėsmes ir į jas reaguoti. Kitas svarbus "Okta" augimo istorijos aspektas - 6,5 mlrd. dolerių vertės "Auth0" įsigijimas, kuris buvo baigtas 2021 m. gegužės mėn. Nors "Auth0" kol kas lieka nepriklausoma "Okta" struktūra, šis įsigijimas išplečia "Okta" patrauklumą įmonėms ir išplečia bendrovės pardavimo kanalų galimybes tarptautinėse rinkose. Anksčiau "Okta" yra teigusi, kad jos adresuojama tapatybės saugumo rinka sudaro 80 mlrd. dolerių . Šaltinis: Yahoo.Finance

Kaip matome, "Yahoo" analitikai šiai įmonei prognozuoja vidutinę 100 JAV dolerių kainą, t. y. beveik 100 % didesnę, tačiau mums reikia atkreipti dėmesį į tai, kad 2022 m. jų nuostoliai sieks beveik 850 mln.

2. "Upstart" $UPST

"Upstart Holdings, Inc. " kartu su savo patronuojamosiomis įmonėmis valdo debesų kompiuterijos nuomos platformą Jungtinėse Valstijose. Jų platforma kaupia vartotojų kredito paklausą ir sujungia ją su bendrovės bankų partnerių, naudojančių dirbtinį intelektą, tinklu. Beveik trys ketvirtadaliai visų paskolų patvirtinimų "Upstart" platformoje yra automatizuoti. Tai reiškia, kad tiek paskolos prašytojai, tiek maždaug šešios dešimtys finansų įstaigų, su kuriomis "Upstart" bendradarbiauja, sutaupo laiko ir pinigų. Konkurencinį pranašumą jiems suteikia tai, kad "Upstart" platforma atveria galimybes žmonėms, kurie nebūtų patvirtinti per tradicinį atrankos procesą.

Ši bendrovė dažnai linksniuojama ir apie ją pasirodo daug pranešimų, vienas faktas yra tas, kad ji yra kritusi daugiau kaip 90 % nuo ATH, o tai jau gali atrodyti visaip, kalbant apie grafiką. Nepaisant prastų "Upstart" rezultatų per pastaruosius metus, milijardierius Philippe'as Laffont'as iš "Coatue Management" mato geresnių dienų. Antrąjį ketvirtį Lafonto fondas įsigijo daugiau nei 2,36 mln. "Upstart" akcijų, taigi jam priklausė beveik 2,8 % bendrovės akcijų.

Šaltinis: Yahoo.Finance

Kalbant apie kainą, analitikai mano, kad vidutinė kaina bus 26 JAV doleriai.

Pasak analitikų, "Upstart" dar tik pradeda savo galimą kelionę ir jos gali laukti dar daug. Daugelį metų daugiausia dėmesio skyrusi asmeninėms paskoloms, ji pradėjo teikti paskolas automobiliams ir mažoms įmonėms. Apskritai jų bendra aprėptis yra 10 kartų didesnė nei asmeninių paskolų rinka, todėl neabejotinai yra galimybių augti.

Šaltinis: Yahoo.Finance

Tačiau, kaip matome, "Yahoo" reitingas yra "Hold", todėl prieš investuodami turite atlikti išsamius tyrimus ir analizę.

3. Nvidia $NVDA

Tikriausiai nereikia specialiai pristatinėti šios bendrovės. "NVIDIA Corporation" teikia grafikos, kompiuterių ir tinklų sprendimus Jungtinėse Valstijose, Taivane, Kinijoje ir tarptautiniu mastu. "NVIDIA Corporation" savo produktus parduoda originalios įrangos gamintojams, pirminės įrangos gamintojams, sistemų gamintojams, papildomų plokščių gamintojams, mažmenininkams ir (arba) platintojams, nepriklausomiems programinės įrangos pardavėjams, interneto ir debesijos paslaugų teikėjams, automobilių gamintojams ir kt.

Šaltinis: Yahoo.Finance

Analitikai mano, kad vidutinė "Nvidia" akcijų kaina yra 197 USD, t. y. gražus procentas nuo dabartinės vertės.

Nors bendrovės vertė, palyginti su ATH, gerokai sumažėjo (apie -60 %), net ir tai neatbaidė kai kurių žinomų investuotojų nuo pirkimo. Investuotojai iš "Two Sigma Investments" aktyviai perka "Nvidia" akcijas. Antrąjį ketvirtį " Two Sigma" įsigijo beveik 1,27 mln. akcijų. Šios bendrovės patrauklumą gali lemti ir "Nvidia" planai plėsti duomenų centrų segmentą. Nors dauguma investuotojų žino "Nvidia" dėl jos grafikos procesorių, kurie naudojami kompiuteriniuose žaidimuose ir kriptovaliutų kasyboje, duomenų centrai yra įdomiausia ilgalaikė bendrovės galimybė. "Nvidia" taip pat atveria duris į naują ir sparčiai augantį metaverslo sektorių. Tačiau niekas niekada nebūna tobula, o silpnėjančios ekonomikos augimo perspektyvos ir geopolitinės problemos šiuo metu kelia rimtą susirūpinimą "Nvidia".

Šaltinis: Yahoo.Finance

Kaip matome, "Yahoo" analitikai šiai bendrovei suteikė aiškų "Pirkti" statusą.

Matome, kad patyrę investuotojai į šią situaciją žiūri kaip į galimybę įsigyti akcijų esant neblogam išpardavimui. Be abejo, akivaizdu, kad jie turi geros informacijos ir analitikų komandas. Todėl tikrai verta iš jų pasisemti įkvėpimo, tačiau sprendimas priklauso nuo jūsų, todėl nepriimkite to kaip patarimo investuoti, o tik kaip patarimą.

Jei jums patinka šis pranešimas, nedvejodami leiskite man sekti ir komentuoti.

Sponsored by @fintree Advertisement
Discussion
No comments yet