Bulios Picks

Medvědí trh je čas investovat do kryptoměn a očividně stále existují investoři, kteří si tuto těžkou realitu neuvědomují a pak toho zbytečně litují! Proto budou pro mnoho z vás následující řádky dost možná poslední varování...


Nejdelší medvědí trh byl ten od roku 2013 do začátku roku 2017. Byl to ten nejbolestivější medvědí trh Bitcoinu a ostatních kryptoměn, protože investoři měli opravdu pocit, že se kryptoměny zpátky nevrátí.

Přestalo se o nich psát, lidé je přestali kupovat a na 4 roky se na ně prakticky zapomnělo. Stejně by dnes většina z vás, co momentálně čtete tento příspěvek dala cokoliv za to, kdyby jste mohli nakoupit $BTCUSD na třeba 300$, kde byl v roce 2015. 

Historický graf $BTCUSD 

Povzbudivé dnes je, že investoři do Bitcoinu zase vkládají své peníze i přes nedávný propad. Nejlepším příkladem je legendární bitcoinový býk Michael Saylor. Je snadné slevit z toho, co říká v rozhovorech, protože lze předpokládat, že se snaží zvýšit cenu Bitcoinu. 20. září však prozradil, že jeho firma MicroStrategy v posledních několika měsících soustavně akumuluje Bitcoin. 

V oficiálním hlášení pro Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC) společnost MicroStrategy prozradila, že nakoupila dalších 301 Bitcoinů. Kryptoměny navíc začínají ztrácet svou nedávnou korelaci s akciemi. Zdá se, že zvýšení sazeb Fedu je již v cenách krypto trhů započítáno a kryptoměny nejsou zasaženy tak silně, jako akciové trhy.

O tom vás můžou přesvědčit následující dva grafy 👇. Zatímco Bitcoin se již poslední 4 měsíce drží u 20 tisíc dolarů za kus, S&P 500 je stále výrazně volatilní a nikdo si není 100% jistý, kam se v následujících měsících vydá. A velké velryby Bitcoiny a ostatní krypto již zase nakupují. 

Bitcoin graf YTD
S&P 500 graf YTD

Pokud ještě nemáte do kryptoměn vůbec zainvestováno, tak si musíte položit jednoduchou otázku. Kdy jste se o nich poprvé dozvěděli a jak moc od té doby stouply? Mnoho z vás si pravděpodobně uvědomí/připomene, že jste na ně narazili už dávno, nikdy jste se nedostali k tomu je vážně nakoupit a následně přišli o stovky tisíc % potenciálních zisků. Nikdy není pozdě zainvestovat do něčeho, co jen tak nezmizí a bude tu i za 5, 10 či 30 let!

Chcete začít investovat do kryptoměn nebo momentálně nejste spokojeni se svým krypto brokerem? Pak byste měli definitivně vyzkoušet Binance, kde na vás díky našemu exklusivnímu partnerství čeká doživotní 10% sleva. 👉 BINANCE 👈

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.
Sponsored by @etoro Advertisement
Discussion
@ertsmikelhj 28d

Vyplatí se investice do akcií DELL?

@lukashroch 2M

Myslím že nikdo z Nás nemá věštěckou kouli a předjímat zda pujde nahoru nebo dólu jsou zcela liché. Ano, máme svůj názor na botcoin ale to je asi tak všechno. Obecně krypto a především blockchain tomu dává uplně nový rozměr který to doposud nebyl a i když na butcoinu momentálně "teču" jsem optimista stejně tak jako s akciema.

@ladkonecny 2M

Já myslím, že úspěch s kryptoměnami už skončil a nikdy se nevrátí. Lidé se informují, že spekulace s bitcoinem spotřebuje elektrické energie víc než Rakousko v továrnách a v domácnostech. Lidé se informují, kolik kryptoměn zkrachovalo a že Elon Musk je vyšetřován za podvod Dogecoin.

@dominikpetrnousek 3M

To je klasickej koloběh. Radit příbuzným, že teď je čas nakoupit jsem už vzdal. Jen čekám, až to zase bude "Proč jsi mi to neřekl PŘED PŮL ROKEM, mám to nakoupit teď?" :D

@sooskristian 3M

uplne si to vystihol :D