Skutečná hodnota této firmy zatím není v příjmech, ale v její reputaci a dominantní pozici na trhu

Tak jsme si opět udělali radost a do portfolia Market Advisory přikoupili další pozici! Dneska jsme pro změnu zase zavítali do sektoru technologií a investovali do opravdu unikátní společnosti a jejího produktu, který je budoucností celého automobilového průmyslu.


V době kdy se celý trh pohybuje na základě strachu a odmítá brát v úvahu informace o jednotlivých společnostech, mohou informovaní investoři, kteří nepodlehnou nátlaku trhu nejvíce vydělat. 

Akcie našeho posledního nákupu se totiž propadly pod IPO cenu a nabízí tak unikátní investiční příležitost investorům. Tržní kapitalizace společnosti klesla více než 5krát ze svého vrcholu 12 miliard dolarů na dnešních 2,5 miliardy dolarů, což je pod cílovou hodnotou IPO společnosti, které bylo na valuaci 2,9 miliard dolarů. 


Určitě vás také potěší, že na konci roku 2021 činil objem budoucích objednávek společnosti přibližně 1,5 miliardy dolarů, což představuje meziroční nárůst o neuvěřitelných 60 %. A společnost dokonce uvádí, že je na dobré cestě k dalšímu minimálně 40% nárůstu do konce letošního roku.

Ze všech dostupných informací nám vyplívá, že je dnes firma výrazně podhodnocená a má obrovský potenciál naskočení na raketově rostoucí trh elektrických a autonomních aut. Jelikož je celý tento sektor v začátcích, může se jednat o dlouhodobou investici s masivním zhodnocením.

Pokud byste chtěli vědět o jakou akcii se jedná, rozhodně vyzkoušejte naši službu Market Advisory, první měsíc máte totiž navíc na zkoušku zdarma. 

👉 Market Advisory 👈

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Chceš se se stát úspěšným akciovým investorem?

Začni studovat prestižní Bulios akademii a získej přístup k unikátnímu vzdělávacímu obsahu, analýzám a praktickým nástrojům!
No comments yet