S&P 500 ^GSPC
5,078.17
+0.17%
Meta META
$487.05
+1.10%
Alphabet GOOG
$140.10
+0.97%
Apple AAPL
$182.63
+0.81%
Amazon AMZN
$173.54
-0.68%
Nvidia NVDA
$787.01
-0.49%
Tesla TSLA
$199.73
+0.17%
Microsoft MSFT
$407.48
-0.01%

Kryptoměna budoucnosti Polygon roste, když ostatní kryptoměny padají

Většina hlavních kryptoměn se po velkém výprodeji na přelomu listopadu a prosince nadále potýká s problémy, ne však Polygon. Tato kryptoměna za poslední měsíc vzrostla o více než 50 % a obchoduje se poblíž svých historických maxim, zatímco Bitcoin klesl o 12 % a Ethereum o 5 %. Co dělá Polygon tak dobrým, že roste, když ostatní kryptoměny padají a mohl by být perfektní investicí do vašeho portfolia?  


Dalo by se říci, že Polygon nedávný tržní masakr skoro ani nezaznamenal. Přičíst to lze hned řadě pozitivních událostí. Pro investory je však dnes důležitější, zda si dokáže ještě prorazit cestu k vyšším cenám 🤔 i přes nedávný růst...


Vzhledem k tomu, jak kryptoměna $MATIC/USD stoupá, by si měla být schopna své nedávné zisky udržet. S ohledem na současné prostředí na krypto trhu však může být udržení stabilní úrovně tím nejlepším, v co mohou obchodníci v nejbližší době doufat 😄. 

Proč Polygon rostla, když ostatní padaly? 

Proč obavy z omikronové varianty a šílená politika Federálního rezervního systému vyvinuly tlak na Bitcoin $BTC/USD, Ethereum $ETH/USD a další kryptoměny, ale ne na Polygon?

Jak jsem uvedl výše, je to způsobeno několika pozitivními událostmi pro sít Polygon. Během posledních několika týdnů jsme byli svědky desítek titulků, které pro jeho platformu řešení škálování na 2. vrstvě znamenají opravdu dobré vyhlídky.

Pokud se chcete dozvědět více, jak přesně $MATIC/USD funguje tak definitivně doporučuji nedávný příspěvek od @spicka_karel93: Ethereum bude v kombinaci s touto malou přehlíženou kryptoměnou naprosto nezastavitelné

Mezi tyto zprávy patří potenciálně převratná partnerství, údajná investice do platformy ze strany několika firem rizikového kapitálu a pokračující zprávy o tom, že nabízí vývojářům řešení problémů se škálováním, které stále trápí síť Ethereum.

To vše ukazuje na zvýšené využívání platformy Polygon, což zase ospravedlňuje vyšší ocenění $MATIC/USD. Tržní kapitalizace je mnohem menší než u Solany $SOL/USD a Cardana $ADA/USD. Tento výrazný rozdíl však nedává příliš smysl vzhledem k potenciálu Polygonu dohnat obě platformy.

https://twitter.com/BlockNewsMedia2/status/1460283601820344330 

Na základě výše uvedených faktorů se může zdát, že zainvestovat dnes dlouhodobě do $MATIC/USD je cesta k téměř jasnému zisku. Má totiž všechny předpoklady k tomu, aby došlo k dalšímu proražení a růstu ceny 😁. To však neznamená, že k němu dojde během několika příštích měsíců. Kolaps na trhu s kryptoměnami by mohl ještě nějakou dobu pokračovat.

Je pravda, že $MATIC/USD  se i přes některé divoké výkyvy udržela na vzestupné trajektorii, a to hlavně díky záplavě pozitivních zpráv z Polygonu, o kterých jsem právě mluvil. 

Pokud se však na Polygon díváte jako na dlouhodobou sázku, může být právě teď čas na nákup. Jakmile se na trh s kryptoměnami vrátí nadšení, mohl by tento token pokračovat v růstu a překlenout tak propast v ocenění mezi ním a předními "zabijáky Etherea", jako jsou Cardano a Solana 😅.

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Matic je fajn 👍

díky za zmínění příspěvku @kevinporters 😄

není zač 😄

no uvidíme jestli poroste i při příštím mini krachu 😅

určitě ano 😉

Investovat bez Buliosu? Dneska už těžko.