S&P 500 ^GSPC
5,087.03
+2.11%
Nvidia NVDA
$785.38
+16.40%
Meta META
$486.13
+3.87%
Amazon AMZN
$174.58
+3.55%
Microsoft MSFT
$411.65
+2.35%
Tesla TSLA
$197.41
+1.36%
Apple AAPL
$184.37
+1.12%
Alphabet GOOG
$145.32
+1.03%

Koniec bessy Bitcoina, ten wykres udowadnia, że kolejny wzrost kryptowalut jest bardzo bliski

Martwisz się o swoje portfolio kryptowalut? Czy zadajesz sobie pytanie, czy powinieneś sprzedać wszystko i przenieść swoje pieniądze do innego aktywa? W takim razie uważaj, analityk inwestycyjny Luke Lango i jego zespół mają dla Ciebie bardzo pozytywną wiadomość. Na jednym wykresie udowadniają Ci, że możesz zacząć oczekiwać na kolejny wzrost rynku kryptowalut.

Przygotuj się na kolejny wzrost BTC i co.

Inwestorzykryptowalutowi są teraz na krawędzi. I słusznie. Od swojego szczytu na początku listopada, ceny Bitcoina spadły o prawie 40%, co stanowi największą korektę tokena od lipca 2021 roku, kiedy Bitcoin spadł o 50%.

Chociaż niektóre altcoiny gwałtownie wzrosły w tym okresie, większość altcoinów podążyła za Bitcoinem w dół. Całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowalut spadła o 33% z 3 bilionów dolarów do 2 bilionów dolarów w ciągu zaledwie około trzech miesięcy.

To bardzo gwałtowny spadek. Czy nadszedł więc czas, aby zakończyć hossę na Bitcoinie?

Trudno. Długoterminowy potencjał kryptowalut pozostaje ogromny, biorąc pod uwagę, że cały rynek wart jest zaledwie 2 biliony dolarów - w porównaniu z kapitalizacją rynkową amerykańskiego rynku akcji wynoszącą 50 bilionów dolarów. Nawet jeśli tylko 10% pieniędzy na amerykańskim rynku akcji przeniosłoby się na kryptowaluty, to cały rynek kryptowalut mógłby wzrosnąć 3,5x z obecnego poziomu.

Odwieczna teza inwestycyjna dotycząca kryptowalut pozostaje przekonująca. Nie poddawaj się z powodu małej, krótkotrwałej słabości.

Ale co więcej, nasza analiza techniczna sugeruje, że ta ostatnia wyprzedaż Bitcoina może być faktycznie zakończona ...

Jest jeden wykres, który w tym tygodniu wylądował na naszym biurku i który w bardzo prosty i imponujący sposób ilustruje, dlaczego rynek kryptowalut może być gotowy na duże ożywienie.

To jest wykres, o którym mowa:

Zasadniczo chodzi o to, że w ciągu ostatniego roku całkowita kapitalizacja rynku kryptowalut konsekwentnie wykazywała silne wsparcie na wcześniejszych poziomach oporu.

Całkowita kapitalizacja rynkowa osiągnęła szczyt na poziomie około 1,1 biliona dolarów w styczniu 2021 roku. Mniej więcej na tym samym poziomie łączna kapitalizacja rynku osiągnęła dno podczas lipcowej wyprzedaży.

Ponadto, całkowita kapitalizacja rynkowa osiągnęła szczyt w okolicach 1,8 biliona dolarów w marcu 2021 roku. Mniej więcej na tym samym poziomie, całkowita kapitalizacja rynku osiągnęła dno podczas wrześniowej wyprzedaży - i ponownie osiągnęła dno w okolicach tego samego poziomu.

Innymi słowy, powyższy wykres pokazuje, dlaczego obecne załamanie rynku kryptowalut może być już za nami...

Z fundamentalnego punktu widzenia, w większości zgadzamy się z tym wykresem. Wierzymy, że kryptowaluty pozostaną niestabilne w ciągu najbliższych kilku miesięcy w obliczu niepewności związanej z polityką Rezerwy Federalnej i galopującą inflacją; wierzymy również, że gdy Fed zacznie podnosić stopy procentowe, a inflacja się ochłodzi, kryptowaluty zanotują wielki powrót.

Czujemy więc, że obecnie znajdujemy się w tym procesie "bottoming out" - a najlepszy czas na zakup kryptowalut jest właśnie podczas tych procesów "bottoming out".

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet