S&P 500 ^GSPC
5,137.08
+0.80%
Nvidia NVDA
$822.79
+4.00%
Meta META
$502.30
+2.48%
Alphabet GOOG
$138.10
-1.20%
Amazon AMZN
$178.22
+0.83%
Apple AAPL
$179.63
-0.62%
Microsoft MSFT
$415.50
+0.45%
Tesla TSLA
$202.64
+0.38%

Shiba Inu może przynieść ci dużo pieniędzy. Ale co będzie mu do tego potrzebne?

Wiele osób w tych dniach spekuluje w kółko, czy Shiba Inu może osiągnąć cenę 0,01$ lub nawet wyższą. Oczywiście, że może. Ale droga do tego nie będzie łatwa. W końcu mówimy tu o zyskach na poziomie prawie 36 000%. Co więcej, obecna sytuacja w dziedzinie kryptowalut nie do końca sprzyja takiej możliwości. W tym artykule dowiesz się, ile potrzeba, aby Shiba Inu osiągnęła cenę 0,01$.

1. ogólny boom na rynku kryptowalut.

Wznosząca się fala podnosi wszystkie łodzie. Zazwyczaj odwrotność tego starego porzekadła jest prawdziwa. Jeśli Shiba Inu ma jakąkolwiek szansę na osiągnięcie 0,01$, cały rynek kryptowalut będzie musiał przeżywać boom . Obecnie tak się nie dzieje. W rzeczywistości, wszystkie kryptowaluty zazwyczaj podążają za numerem jeden - Bitcoin

Czy nad bitcoinem zbierają się chmury? Jak daleko może się posunąć ten drastyczny spadek?

Co więcej, inwestorzy mogą przestawić się na mentalność "risk-off". W takim środowisku inwestorzy kryptowalutowi mogą masowo wycofywać się z rynku i lokować swoje pieniądze w mniej ryzykowne aktywa.

Oczywiście, boom na kryptowaluty nie musi oznaczać ogromnych zysków dla Shiba Inu. Istnieją również inne czynniki, które mogą powstrzymać rozwój cyfrowej monety. Ale szanse na to, że Shiba Inu kiedykolwiek osiągnie cenę 0,01 USD na rynku kryptowalut, który jest generalnie negatywny, są niewielkie.

2. katalizatory zmieniające grę

Załóżmy jednak , że rynek kryptowalut pozostaje zdrowy i przyciąga jeszcze więcej inwestorów. Shiba Inu nadal będzie potrzebowała kilku dużych katalizatorów, prawdopodobnie kilku zmieniających grę, aby wspiąć się gdziekolwiek w pobliże 36 000%.

Dobra wiadomość jest taka, że nie jest zbyt trudno wyobrazić sobie kilka kamieni milowych, które mogą spowodować, że token przesunie się znacznie wyżej. Na przykład, uruchomienie Shiba Inu na platformie Robinhood $HOOD+1.7% może zapewnić duży impuls, jednak samo to nie wystarczy, aby pchnąć monetę do $0,01.

Iskrą może być również planowane uruchomienie Shibarium, sieci drugiej warstwy. Shibarium zajmie się zatorami i wysokimi opłatami związanymi z obecnym blockchainem Ethereum $ETH/USD, na którym zbudowany jest Shiba Inu.

Prawdopodobnie największym katalizatorem zmian na horyzoncie dla Shiba Inu jest rozwój gier. Do tej pory Shiba Inu nie brała udziału w gwałtownie rosnącym popycie na monety do gier. Ale to może się zmienić na początku 2023 roku.

Shiba Inu Games zatrudniło Playside Studios do stworzenia wieloosobowej kolekcjonerskiej gry karcianej, która ukaże się na wielu platformach. Australijskie studio gier wideo może pochwalić się imponującą liczbą ponad 50 gier, które stworzyło, w tym gry dla Disney $DIS+0.3%, Nickelodeon i Warner Bros. Ta gra będzie tylko początkiem tego, co w końcu może stać się metawersum Shiba Inu.

4 rewolucyjne światy metaverse, w których możesz zacząć zarabiać już dziś

3. czas

Wreszcie - i co najważniejsze - Shiba Inu potrzebuje czasu. Nie oczekuj, że wielomilionowe zyski, jakie token wygenerował w zeszłym roku, zostaną powtórzone, zwłaszcza nie w ciągu zaledwie 12 miesięcy.

Shiba Inu nie jest już nieznanym graczem, którym był przed swoim meteorycznym wzrostem w 2021 r. Prawdopodobnie miną lata, zanim cena kryptowaluty osiągnie poziom 0,01 USD, o ile w ogóle go osiągnie.

https://www.youtube.com/watch?v=_VdwJP49Cf0

Czas nie jest jednak automatycznie po stronie Shiba Inu. Istnieje również możliwość, że inne kryptowaluty nabiorą rozpędu kosztem Shiba Inu w ciągu najbliższych kilku lat.
Nie jest wykluczone, że Shiba Inu może wzrosnąć o 36.000%, pod warunkiem, że rynek kryptowalut będzie się rozwijał, pojawią się znaczące katalizatory i będzie wystarczająco dużo czasu. Możliwość, że tak się może stać, nie oznacza jednak, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie.

Ale nawet jeśli Shiba Inu nigdy nie osiągnie w przyszłości ustalonego progu, to tak naprawdę liczy się stosunek ryzyka do zysku, jaki oferuje teraz. Różni inwestorzy będą mieli różne poglądy na to, jak atrakcyjna jest Shiba Inu pod tym względem. Jest to jednak o wiele bardziej fundamentalne pytanie niż to, czy cyfrowy token będzie kiedykolwiek warty choćby grosz.


No comments yet