Krótki wycisk kryptowaluty jest tutaj, przygotuj się na grube zyski

Kryptowaluty w ostatnich tygodniach nie przyniosły nam zbyt wiele radości i jestem pewien, że nie jestem jedyną osobą, która była wręcz przygnębiona zmianami wartości największych kryptowalut. Ale co, jeśli to nieszczęście się skończyło? Co jeśli teraz zaistnieją warunki, które spowodują gwałtowny wzrost kryptowalut, podobnie jak to miało miejsce w zeszłym roku w przypadku Gamestop?

Czy kryptowaluty poszybują w górę?

Znalazłem ten post na Reddicie, więc proszę zachować wszelkie skargi dla samego autora. Tak czy inaczej, teoria ta mnie intryguje. To oczywiście w większości super hopium, ale zawsze można się zastanawiać "co by było gdyby?". Zamieszczam tu tekst dokładnie w takiej formie, w jakiej napisał go autor, abyście mogli sami wyrobić sobie zdanie.

Bitcoin $BTCUSD-1.1% w ciągu kilku godzin przełamał granicę 40 tys. dolarów i prawdopodobnie nadal będzie to robił, biorąc pod uwagę, jak wiele osób jest teraz na rynku shortów. Kryptowaluta jeszcze nie straciła na sile i w ostatnich dniach była ciągnięta w dół przez rynek akcji. W ten sposób uzbierało się mnóstwo szortów.

Krótkie pozycje są bardzo wysokie.

Już samo spojrzenie na tę stronę powinno dać Ci wyobrażenie o tym, co się dzieje. Istnieje wiele ludzi szorty na rynku teraz, a Bitcoin krótki squeeze jest prawdopodobne ze względu na wieloryby jedzenia się tygodni długich presji sprzedaży z ogromnym zakupu.

Oznaki krótkiej zwyżki:

Znaczna presja na zakup. ✅

RSI poniżej 30 przez nienaturalnie długi okres czasu. ✅

Krótkie zainteresowanie znacznie powyżej 20%. ✅

Ogromny nagły wzrost ceny ✅

Wskazania rynkowe sugerują podręcznikowy scenariusz short squeeze dla Bitcoina, który potencjalnie może odwrócić trajektorię rynku kryptowalut. Pamiętaj, że Bitcoin wzrósł już o ponad 10% w ciągu kilku godzin. Oznacza to, że osoby, które dokonały transakcji krótkiej, ponoszą straty i będą musiały albo sprzedać ze stratą, albo pożyczyć więcej akcji, co spowoduje wzrost ceny.

TLDR: Bitcoin zamknął jedną z największych zielonych świec od ponad roku i jest to najprawdopodobniej początek short squeeze ze względu na niezwykle dużą ilość osób shortujących rynek. Dodatkowo, przekroczenie 40k w ciągu kilku godzin zdewaluowało tygodnie FUD. Jeśli tak dalej pójdzie, inwestorzy będą patrzeć na rynek byka w kryptowalutach i niedźwiedzi rynek akcji, co może być najlepszym środowiskiem dla kolejnej ogromnej hossy.


No comments yet
Timeline Tracker Overview