Przewiduje się, że Dogecoin przyniesie zysk do 580%.

Co roku Super Bowl jest jednym z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych w roku. Dlatego przerwy reklamowe logicznie stanowią dużą przestrzeń dla firm, których marka będzie widoczna dla dziesiątek do setek milionów widzów. I tym razem to giełdy kryptowalutowe trafiły na ekrany telewizorów. Prognozy cen Dogecoin $DOGEUSD+2.8% są dziś w związku z tym bardzo poszukiwane.

Co się dzieje z Dogecoin po Super Bowl zdominowanym przez kryptowaluty?

Cóż, niedziela przyniosła Super Bowl, a wraz z nim serię szczególnie masywnych reklam kryptowalut. Nazwy takie jak Coinbase $COIN-4.0%, FTX i Crypto.com miały swój czas w świetle reflektorów. Każda z platform miała, powiedzmy, unikalne pomysły na to, jak najlepiej dotrzeć do odbiorców.

Coinbase otrzymał szczególną uwagę ze względu na prawdopodobnie najbardziej kultową reklamę Super Bowl, jak również spowodowaną przez nią awarię platformy. Coinbase faktycznie wykorzystał swój czas na największym wydarzeniu sportowym roku, aby pokazać fanom prosty kod QR. Żadnych celebrytów, żadnych efektów wideo, tylko kod QR unoszący się na ekranie, który aż prosi się o zeskanowanie. I tak właśnie się stało. Aplikacja Coinbase tymczasowo uległa awarii, ponieważ po emisji reklamy odnotowała ponad 20 milionów odwiedzin.
https://www.youtube.com/watch?v=eIUD_NE1BDo

Tak więc, gdy wchodzimy w nowy tydzień, wszyscy myślą o największych kryptowalutach, a wśród nich jest Dogecoin. Pomimo zwiększonej uwagi, która znalazła odzwierciedlenie w 20% wzroście wolumenu obrotów, nie wpłynęło to zbytnio na cenę Dogecoina.

Przyjrzyjmy się temu, co eksperci sądzą o potencjale Dogecoina po tym, jak kryptowaluta cieszyła się dużą popularnością podczas Super Bowl.

Przewidywania ceny Dogecoin

  • Z Dogecoin na poziomie 14 centów, CryptoNewsZ uważa tego pupcoina za przyszłego zwycięzcę. Strona przewiduje cenę na rok 2022 na poziomie 30 centów. W 2025 roku, Dogecoin może kosztować nawet 60 centów za monetę, ale jednocześnie jest to bardziej konserwatywny cel - 49 centów.
  • Wallet Investor ma również długą pozycję w Dogecoin. Strona ustaliła prognozę jednoroczną na poziomie prawie 32 centów, a pięcioletnią na prawie 1 dolara. Oznaczałoby to ponad 580% zwrotu, co oznaczałoby duże zyski w długim okresie.
  • CoinQuora jest jeszcze bardziej przychylna Dogecoinowi. Serwis uważa, że DOGE osiągnie poziom 70 centów do końca 2022 roku. Szacuje się, że do 2025 roku Dogecoin może osiągnąć nawet 5 dolarów za monetę, co byłoby znacznym wzrostem w porównaniu do dzisiejszych 15 centów.

Jeśli zainteresował Cię ten wpis, możesz również sprawdzić tekst o Cardanie: Najważniejsze priorytety Cardano, które mogą spowodować wzrost ceny, czyli przewidywania cenowe Shiba Inu :Przewidywania Shiba Inu: cena po masowym spaleniu tokenówposzybujew górę.

Disclaimer: Zainspirowany tekstem Shrey Du, nie jestem profesjonalnym inwestorem. To nie jest rekomendacja inwestycyjna.

Przeczytać cały artykuł za darmo? To kontynuuj 👇

Czy masz konto? Następnie zaloguj się lub utwórz nowy.
No comments yet