S&P 500 ^GSPC
5,088.8
+0.03%
Tesla TSLA
$191.97
-2.76%
Apple AAPL
$182.52
-1.00%
Meta META
$484.03
-0.43%
Nvidia NVDA
$788.17
+0.36%
Microsoft MSFT
$410.34
-0.32%
Amazon AMZN
$174.99
+0.23%
Alphabet GOOG
$145.29
-0.02%

Ta firma ma potencjał, aby zarobić 2000% według analityka z Wall Street

Na rynku spotykamy się z różnymi wpadkami firm, nawet tych bardzo wysokiej jakości. Ale to jest dosłownie irracjonalna wyprzedaż. Jeden z analityków Wall Street uważa, że kupno akcji tej spółki analizowane dzisiaj może zrobić 20-krotny wielokrotność w ciągu najbliższych kilku lat! Tak, dobrze przeczytaliście. Według jego obliczeń, akcje te mają 20-krotny potencjał zwrotu z obecnych poziomów. "To może być jedna z największych okazji inwestycyjnych, z jakimi kiedykolwiek się zetknąłem" - powiedział.

Źródło: wsj.com

Słuchaj, jestem tak byczy na $OPEN+0.0% akcji, że czuję się zmuszony powiedzieć ci wszystko o tym. Nie jest to też zwykła inwestycja. Należy do mojej flagowej ankiety Inwestor Innowacji. "Aw specjalnej aktualizacji w zeszłym tygodniu, podwoiłem swoje przekonanie do Opendoor" - dodał Luke Lango - główny analityk inwestycyjny Investorplace.com.

Dlaczego Opendoor Stock $OPEN+0.0%

Dla tych, którzy nie wiedzą, Opendoor jest największym iBuyerem na świecie. Firma wykorzystuje technologię i naukę o danych do wirtualnego kupowania domów od sprzedających. A potem odwraca się i wykorzystuje to samo podejście, aby sprzedać te domy potencjalnym nabywcom.

"Uwielbiamy ten model biznesowy. Uważamy, że jest to genialne, ponieważ radykalnie poprawia obecny, znienawidzony archaiczny model zakupów domowych" - powiedział.

Korzyści:

  • Taniej: Eliminuje żądnych zysku pośredników - agentów nieruchomości - i zastępuje ich 6% prowizję 5% płaską opłatą transakcyjną.
  • Szybciej: Zaawansowane metody data science firmy Opendoor mogą dokładnie wycenić dom w ciągu kilku minut. Oznacza to, że sprzedawcy mogą zamknąć sprzedaż domu w ciągu zaledwie trzech dni.
  • Łatwiejsze: Pozwala ludziom sprzedać swój dom z telefonu komórkowego za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Opendoor usprawnia proces sprzedaży domu. Przekształca rozbieżne podejście wielu stron w ujednolicony proces. Oznacza to, że jest to tylko między sprzedającym a Opendoor.
  • Bardziej wygodny: Pozwala sprzedającym wybrać daty zamknięcia i okresy escrow. To daje im elastyczność, aby poruszać się w swoim własnym czasie.
  • Bardziej wiarygodne: oferty Opendoor są gotówkowe, a jego transakcje nigdy nie przepadają, ponieważ nie "kwalifikuje się" - co zdarza się dość często w procesie sprzedaży domu.

Opendoor tworzy doskonały sposób kupna i sprzedaży domów, który jest znacznie wygodniejszy dla konsumentów. To przyszłość zakupów w domu. Do 2030 roku zdecydowana większość kupujących i sprzedających będzie korzystać z Opendoor, aby zamknąć sprzedaż w domu - podobnie jak dziś kupujący korzystają z Amazon $AMZN+0.0% do zakupu towarów.

W tym celu, postrzegamy Opendoor jako wczesny etap " Amazon of Houses ".

Spółka jest już rentowna na poziomie marży brutto i marży EBITDA, mimo że znajduje się w pierwszej fazie rozwoju. Doprowadziło to do wzrostu przychodów w ostatnim kwartale o 1435%. Dobrze przeczytałeś: W ostatnim kwartale Opendoor zwiększył przychody o ponad 1400%, a jego marża brutto jest niewielka i wynosi około 10%. Ale przy odpowiedniej skali powinno to przynieść ogromne zyski, jak to miało miejsce w przypadku Amazona.

Jego podstawy są fenomenalne

Opendoor jest również zabezpieczony przed spadkiem koniunktury na rynku mieszkaniowym. Firma jest bardzo dobrze skapitalizowana - w jej bilansie znajduje się ponad 2,5 miliarda dolarów w gotówce. Posiada również bezkonkurencyjny zespół profesjonalistów, którzy poruszają się po niepewnych rynkach.

CEO Opendoor jest byłym szefem działu produktów społecznościowych w Trulia.com. CTO firmy to doktorant ze Stanford, który kierował nauką o danych w Square. Jego CIO był wcześniej dyrektorem zarządzającym w BlackRock $BLK+0.0% i Citadel - dwóch największych funduszach hedgingowych na świecie. Wcześniej kierował działem inżynierii w Lyft $LYFT+0.0%. Szef działu projektowania wcześniej kierował tym samym działem w Uber Eats. Szefem działu badań jest doktor Stanford z doświadczeniem w Facebooku i Google.

Buduje on przyszłość rynku nieruchomości za pomocą genialnego modelu biznesowego, który powinien przynieść ogromne zyski w skali. Co najważniejsze, firma ma talent i zasoby, aby poruszać się po burzliwych rynkach mieszkaniowych i pokonać konkurencję.

Źródło: Investorplace.com

Życiowa szansa?

Akcje Opendoor pogrążyły się w ostatni piątek, spadając aż o 30% po tym, jak firma podała doskonałe liczby za czwarty kwartał wraz z równie świetnym przewodnikiem za pierwszy kwartał.

Spółka pobiła czwarte szacunki kwartalne, prowadząc znacznie powyżej pierwszego kwartału przychodów i EBITDA, a także odnotowała wzrost przychodów o 1,435%. Zarząd powiedział, że firma rośnie tak szybko, że jest kilka lat do przodu, co kierownictwo myślało, że będzie w tym momencie. Opendoor rozwija się tak szybko - a zarząd czuje się tak zachęcony - że firma "idzie na całość" i chce przekształcić się w "Amazon domów". Niektórzy uważają ten ruch za niezwykle ryzykowny, ponieważ wymaga on kupowania tysięcy domów co kwartał przed tym, co według niektórych będzie spowolnionym rynkiem mieszkaniowym w 2022 roku.

Czas na zakup akcji Opendoor

Ludzie, bez względu na to, w jaki sposób go pokroić, to selloff w Opendoor akcji jest przesadzone - i to jest ogromna szansa.

Dla inwestorów wartościowych w tym pomieszczeniu, pozwólcie, że rzucę te liczby.

Firma Opendoor jest obecnie warta 4,8 miliarda dolarów. Tylko w ten CZWARTEK firma wypracuje około 4,2 miliarda dolarów przychodu. Co jeszcze trzeba zobaczyć? Osobiście, nie lubię hype akcje, ponieważ jestem sceptycznie nastawiony do rynku akcji, ale widzę to jako wielką szansę, że osobiście zamierzam zainwestować w. Ale nie traktuj tego jako porady inwestycyjnej, zdecyduj sam.

Pôjdete do toho?

Vote to see the results! 0 answers already!

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet