S&P 500 ^GSPC
5,088.8
+0.03%
Tesla TSLA
$191.97
-2.76%
Apple AAPL
$182.52
-1.00%
Meta META
$484.03
-0.43%
Nvidia NVDA
$788.17
+0.36%
Microsoft MSFT
$410.34
-0.32%
Amazon AMZN
$174.99
+0.23%
Alphabet GOOG
$145.29
-0.02%

Szukasz kryptowaluty o potencjale 1000%? Oto 5 z nich

Web 3.0 to kolejny sektor kryptowalut, w którym pojawią się wielcy zwycięzcy. Inwestorzy będą chcieli szybko wejść do akcji. Rynek kryptowalut znów stanął na nogi, a inwestorzy wiedzą, że teraz jest najlepszy czas na dokonanie kolejnej dużej inwestycji. Wielu inwestorów w czasie niepewności lokowało pieniądze w stablecoiny lub "pewniaki", takie jak Bitcoin. Teraz jest nieco więcej pewności i być może nadszedł czas, aby zainwestować pieniądze w mniejszych graczy o ogromnym potencjale.

Źródło: Fool.com

Jakie są kolejne kryptowaluty, które odnotują duży wzrost? Web 3.0 wydaje się być kolejną branżą, w której można postawić na eksplozję 10x kryptowalut.

Czym jest Web 3.0?

Web 3.0 był modnym słowem pod koniec 2021 r. Jest to kolejna fala Internetu, która koncentruje się na decentralizacji . Odbywa się to za pośrednictwem różnych stron. Na przykład Zdecentralizowane Organizacje Autonomiczne (DAO), składające się z samych użytkowników technologii, będą podejmować decyzje dotyczące platform i ich budżetów. Dane staną się także własnością użytkowników, którzy je tworzą, a nie firm, które je gromadzą i wykorzystują. Ponadto twórcy będą mieli lepszą kontrolę nad swoją własnością intelektualną i będą uzyskiwać większe dochody za swoją pracę, zamiast tracić ich znaczną część na rzecz platform streamingowych. Możliwości są nieograniczone i bardzo atrakcyjne z punktu widzenia użytkownika. Web 3.0 to fala projektów i organizacji, które przedkładają jednostki nad firmy.

Od czego należy zacząć? Inwestorzy mogą traktować tych graczy jako potencjalne kryptowaluty 10x w przestrzeni Web 3.0:

1. hel $HNTUSD+0.0%

 • Według firmy Helium, pierwszym krokiem do wdrożenia zdecentralizowanego Internetu jest wdrożenie zdecentralizowanego dostępu do Internetu. W tym celu udostępnia użytkownikom na całym świecie zdecentralizowane hotspoty.
 • Użytkownicy mogą kupić jedno z tych urządzeń, ustawić je w domu i udostępniać bezprzewodowy Internet innym użytkownikom znajdującym się w bliskiej odległości geograficznej. Zapewniając użytkownikom końcowym dostęp do Internetu, urządzenie wydobywa również monety sieci HNT, umożliwiając im generowanie pasywnego dochodu.
 • Obiecuje się również, że urządzenia mogą osiągnąć "200x więcej" niż tradycyjna sieć Wi-Fi. Wreszcie, zgodnie z etosem udostępniania Internetu całemu światu, firma oferuje konkurencyjne ceny, aby przyciągnąć użytkowników o różnych poziomach dochodów.

2. Audius $AUDIOUSD+0.0%

 • Audius oferuje strumieniowe przesyłanie muzyki w technologii Web 3.0, co już jest ogromną zaletą, biorąc pod uwagę szeroki zakres konsumpcji muzyki.
 • Dzięki programowi Audius użytkownicy mogą lepiej wspierać swoich ulubionych artystów, a także uzyskiwać pasywne dochody.
 • Sercem tego systemu jest token AUDIO, który zachęca do korzystania z platformy, a jednocześnie daje użytkownikom możliwość zarządzania projektem. Użytkownicy mogą zdobywać AUDIO dzięki wielu różnym zachętom dla słuchaczy. Sami muzycy otrzymują aż 90% przychodów ze streamingu, czyli znacznie więcej niż konkurencja, taka jak Spotify, ma $SPOT+0.0%.

3. Cirus $CIRUSUSD

 • Cirus to mniej znana nazwa, która ma potencjał, by stać się jedną z najlepiej radzących sobie kryptowalut o 10-krotnym wzroście, jakie można teraz kupić.
 • Projekt ten opiera się na podstawowym założeniu, że dane użytkowników należą do nich samych. Ma ona na celu uniemożliwienie firmom swobodnego pozyskiwania danych.
 • Firma Cirus zdaje sobie sprawę, że dane użytkowników są cenne. W rzeczywistości firmy korzystają z nieograniczonego dostępu do tych danych, aby skutecznie i algorytmicznie wpływać na decyzje podejmowane przez ludzi w Internecie.
 • Sieć jest w stanie generować te przychody dla użytkowników poprzez tokenizację ich danych w nieprzedstawialne tokeny (NFT).

4) Flux $FLUXUSD+0.0%

 • Następna na tej liście potencjalnych kryptowalut 10x, Flux szybko zyskuje sławę jako konkurent Web 3.0 dla pakietu Amazon $AMZN+0.0% Amazon Web Services (AWS).
 • Sieć Flux została utworzona w 2018 r. w odpowiedzi na potrzebę decentralizacji usług internetowych. AWS zapewnia infrastrukturę dla ponad jednej trzeciej całego Internetu - i okazuje się zawodna.
 • Flux ma na celu stworzenie bardziej stabilnej sieci, za pośrednictwem której użytkownicy mogą uruchamiać aplikacje, hostować serwery, wdrażać oracle itd. Flux osiąga to dzięki własnemu systemowi operacyjnemu FluxOS oraz globalnej sieci operatorów węzłów zwanych FluxNodes.

5. Livepeer $LPTUSD+0.0%

Livepeer jest ostatnią pozycją na tej liście kryptowalut 10x. Nic dziwnego, że Amazon ma ręce zanurzone w różnych innych produktach internetowych, z którymi projekty blockchain próbują walczyć za pomocą Web 3.0. Jedną z nich jest platforma Twitch, którą Amazon przejął w 2014 roku.

 • Ten gracz na rynku blockchain ma na celu dostarczanie wysokiej jakości treści w systemie peer-to-peer bez poświęcania władzy scentralizowanemu dostawcy.
 • Zamiast zlecać obliczenia AWS lub innej firmie świadczącej usługi internetowe, Livepeer korzysta z sieci węzłów, które obsługują transmisję strumieniową treści.
 • Jedną z największych zalet Livepeer jest możliwość wydobywania materiałów wideo. Użytkownicy mogą transkodować filmy na procesorach graficznych (GPU), wydobywając jednocześnie tokeny LPT, co zapewnia im pasywny dochód.

Mam nadzieję, że podobała Ci się ta lista potencjalnych 10X. Sam jestem dość zainteresowany WEB 3.0, ale jest tu kilka projektów, których nie znałem, a które uważam za dość interesujące i na pewno umieszczę je na swojej liście obserwacyjnej. Wiele mówi się o tym, że następna hossa ma być związana właśnie z WEB 3.0. Warto więc zapoznać się z niektórymi projektami i wyrobić sobie własne zdanie - myślę, że każdy znajdzie tu przynajmniej jeden projekt. Nie należy traktować tego jako porady inwestycyjnej, a jedynie jako analizę projektu.

Koľko projektov vás zaujalo?

Vote to see the results! 0 answers already!

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet