S&P 500 ^GSPC
5,137.08
+0.80%
Nvidia NVDA
$822.79
+4.00%
Meta META
$502.30
+2.48%
Alphabet GOOG
$138.10
-1.20%
Amazon AMZN
$178.22
+0.83%
Apple AAPL
$179.63
-0.62%
Microsoft MSFT
$415.50
+0.45%
Tesla TSLA
$202.64
+0.38%

Analitycy przewidują 460% wzrost wartości tej kryptowaluty

Jeden z najciekawszych projektów kryptowalutowych, który w ostatnim czasie przyciąga uwagę inwestorów. Dziś inwestorzy szukają eksperckich prognoz dotyczących ceny tego projektu, ponieważ token ten pnie się w górę w czerwonych dniach w świecie kryptowalut. Projekt ten jest oparty na blockchainie Terra $LUNAUSD+16.1%, co z pewnością zwiększa jego atrakcyjność, ponieważ LUNE w ciągu ostatniego roku zanotował gwałtowny wzrost.

Blockchain, źródło: Canva

Co to za projekt? Odpowiedź brzmi: Protokół kotwiczący $ANC

Duża część tego wzrostu wynika podobno z zaangażowania firmy Anchor w stablecoin. Jako zdecentralizowany rynek pieniężny oparty na blockchainie Terra $LUNAUSD,+16.1%Anchor skorzystał+16.1%na zainteresowaniu stablecoinem firmy Terra - UST. Anchor zapewnia mechanizm, dzięki któremu osoby posiadające UST mogą uzyskać bardzo wysoką roczną stopę zwrotu (APY). Przy obecnej stopie APY wynoszącej 20% wielu inwestorów chce po prostu trzymać UST i zarabiać na różnicy. W przypadku stablecoina, który w dłuższej perspektywie powinien utrzymać się na poziomie 1 dolara za token, może to wyglądać na darmowe pieniądze.

Źródło.

Co sprawia, że Protokół Kotwiczący jest wyjątkowy?

Bank Anchor stosuje proces likwidacji, aby zapewnić ochronę kapitału deponentów . Depozyty są bezpieczne, o ile zabezpieczone nimi zobowiązania są nadmiernie zabezpieczone.

Celem Protokołu likwidacji kotwic jest zapewnienie bezpieczeństwa depozytów poprzez spłatę długów, w przypadku których istnieje ryzyko niespełnienia wymogów dotyczących zabezpieczenia.

Ze względu na znaczną zmienność cen, aktywa kryptowalutowe mogą nie być najlepszym wyborem dla klientów poszukujących pasywnego dochodu o niskim ryzyku. Dzięki rynkom pieniężnym stablecoin firmy Terra, Anchor oferuje takie rozwiązanie. Deponenci stablecoinów Terra otrzymują w zamian stablecoiny, unikając znacznej zmienności innych kryptowalut. Metoda stabilizacji stopy procentowej depozytów Anchor stanowi dodatkową ochronę przed zmiennością, zapewniając stałe zyski.

Prognozy cen protokołów kotwicznych

Dla porównania, w momencie pisania tego tekstu cena ANC wynosi około 4,7 USD za token.

  • PricePrediction prognozuje, że wartość ANC może wynieść 6,77 USD w 2022 r., 10,23 USD w 2023 r. i 21,19 USD w 2025 r.
  • InvestingCube sugeruje, że poziom 5 USD jest kolejnym poziomem, na który należy zwracać uwagę w najbliższej przyszłości.
  • Średnia cena docelowaDigitalCoinPrice wynosi 5,84 USD w 2022 r., 6,78 USD w 2023 r. i 8,83 USD w 2025 r.

To, co czyni ten projekt interesującym, to fakt, że nie słyszano o nim zbyt wiele, a już trafił do pierwszej setki i jest gdzieś w pierwszej siedemdziesiątce, co jest interesujące. Swój sukces zawdzięcza z pewnością współpracy z firmą LUNA oraz powiązaniu z stablecoinami, na które w obecnych niepewnych czasach bez APY jest już duży popyt. Sam byłem zaskoczony wysokością APY, ponieważ 20% to naprawdę sporo, w zasadzie za darmo. Dla inwestorów, którzy nie chcą podejmować zbyt dużego ryzyka i chcą zabezpieczyć się przed inflacją, może to być całkiem interesująca okazja. Oczywiście nie należy traktować tego jako porady inwestycyjnej, a jedynie jako analizę projektu. Przy pisaniu tego artykułu korzystałem z danych Coinmarketcap i Investorplace.

Poznáte túto kryptomenu?

Vote to see the results! 0 answers already!

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet