S&P 500 ^GSPC
5,087.03
+2.11%
Nvidia NVDA
$785.38
+16.40%
Meta META
$486.13
+3.87%
Amazon AMZN
$174.58
+3.55%
Microsoft MSFT
$411.65
+2.35%
Tesla TSLA
$197.41
+1.36%
Apple AAPL
$184.37
+1.12%
Alphabet GOOG
$145.32
+1.03%

Zwróć uwagę na ten projekt kryptowalutowy, ponieważ będzie to duży gracz

Moim zdaniem, inwestorzy nie poświęcają temu projektowi należytej uwagi, co znajduje odzwierciedlenie w jego cenie. Ten projekt nie zrobił 100X, a mimo to ma o wiele większy potencjał niż projekty, które zrobiły 100X. Muszę podkreślić, że wykonują oni świetną robotę dla branży kryptowalutowej, edukują i śmiem twierdzić, że próbują, a także inwestują najwięcej pieniędzy we wprowadzanie kryptowalut do szerszego grona użytkowników poprzez różne globalne partnerstwa. Moim zdaniem popełnicie wielki błąd, jeśli nie przestudiujecie przynajmniej tego projektu.

Projekt ten istnieje od 2016 roku i nawet wtedy niewielu inwestorów zwraca na niego uwagę.

Co to za projekt?

Od podpisania umowy o wartości 100 milionów dolarów z Formułą 1 do przejęcia sponsoringu tytularnego słynnego, byłego Staples Center w ramach umowy o wartości 700 milionów dolarów, Cronos $CROUSD zmienia+0.0%sposób na przyciągnięcie uwagi mainstreamu do nowego produktu lub wyjątkowej przestrzeni. Takich jak kryptowaluty. Cronos, token Crypto.com, został stworzony, aby przyspieszyć globalną adopcję kryptowalut poprzez uproszczenie dostępu i użyteczności oraz poprawę bezpieczeństwa przestrzeni kryptowalutowej, aby zapewnić ludziom całkowitą kontrolę nad ich tożsamością, danymi i pieniędzmi. Firma została założona w czerwcu 2016 r. jako Monaco i została przemianowana na Crypto.com po zakupie tej nazwy domeny w 2018 r. Szybko rozpoczęli agresywne kampanie, aby wypełnić swoją misję: "przyspieszyć przejście świata na kryptowaluty" i wszyscy musimy ocenić, że im się to udaje.

Podsumowując wyjątkowość Cronos i powody, dla których warto dodać go do swojego portfela, w prostym zdaniu można powiedzieć, że jest on niczym Binance - wiodąca na świecie platforma wymiany kryptowalut - a nawet czymś więcej. Największą atrakcją jest jednak seria odważnych posunięć, które sprawiają, że przypomina ona tradycyjną firmę finansową.

Źródło: coinmarketcap.com

Cronos jako firma finansowa

W przeciwieństwie do innych firm oferujących kryptowaluty, Cronos tworzy prawdziwą firmę finansową o najwyższym poziomie bezpieczeństwa na kluczowych rynkach, takich jak Stany Zjednoczone, Singapur i inne.

Firmy zajmujące się kryptowalutami zazwyczaj zajmują się handlem spekulacyjnym, który osoby spoza branży kryptowalutowej uważają za hazard. i Crypto.com, z drugiej strony, odszedł od handlu spekulacyjnego na rzecz prawdziwej firmy finansowej, usuwając bariery dostępu i zachęcając do korzystania ze swoich programów.

Crypto.com dokonał tego wszystkiego, udostępniając użytkownikom kilka opcji inwestowania i zarabiania pieniędzy w przestrzeni kryptowalut bez spekulacyjnego handlu. Na przykład, użytkownicy mogą zarobić do 14,5% na swoich depozytach w programie Crypto Earn i cieszyć się do 8% zniżką na wszystkie wydatki dokonane kartą Crypto.com Visa $V+0.0% . Aby zapewnić bezpieczeństwo aktywów, Crypto.com rozszerzył swoją ochronę ubezpieczeniową do 750 milionów dolarów, co stanowi jedną z największych gwarancji ubezpieczeniowych w branży, również niedawne włamanie zostało rozwiązane w ciągu kilku godzin i wypłacone ofiarom.

Funkcjonalność

Oczywiście wszystko to nie będzie działać bez technologii użytkowej i dźwiękowej. Crypto.com skupia się na czterech kluczowych rozwiązaniach: płatnościach, handlu, usługach finansowych i metaverse.

Aby zaktualizować to wszystko za pomocą solidnej i przyjaznej dla użytkownika technologii, firma opracowała aplikacje mobilne, które umożliwiają kupowanie i sprzedawanie kryptowalut oraz tokenów niezamiennych (NFT ) po rzeczywistej cenie. Uruchomiła usługę Crypto.com Pay, aby zapewnić firmom możliwość przyjmowania i dokonywania płatności w kryptowalutach.

Z bardziej zaawansowanej strony, firma prowadzi platformę wymiany, która oferuje chętnym handlowcom 10-krotną dźwignię finansową . Zbudowała również własny portfel Decentralized Finance (Defi), który daje ludziom kontrolę nad ich aktywami kryptowalutowymi, a także pozwala im zarabiać na odsetkach z dzienników Defi .

Ikoniczna marka

Należy zauważyć, że wszystko to nie będzie działać bez popytu na produkty Crypto.com. Dlatego też strategiczne partnerstwa i sponsoringi zawierane przez firmę w kultowych obiektach, takich jak Crypto.com Arena i liga piłkarska Serie A, Ultimate Fighting Championship (UFC), francuska drużyna piłkarska Paris Saint-Germain FC, Philadelphia 76ers, Montreal Canadiens i wiele innych, pomagają w tworzeniu ikonicznego postrzegania marki. Pozwoli to jeszcze bardziej rozszerzyć bazę użytkowników.

Na przykład, Total Value Locked (TVL), czyli łączna wartość aktywów kryptowalutowych przechowywanych w protokole Defi z odsetkami, w puli Crypto.com wynosi obecnie 2,61 miliarda dolarów, co czyni ją dziewiątą co do wielkości pulą kryptowalut zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Crypto.com ogłosiła swoją sieć w listopadzie 2021 r. Obecnie ma ona 10 milionów użytkowników i wciąż rośnie. Firma przeznaczyła również 100 mln USD na sponsorowanie projektów w swojej sieci. Pozwoli to zwiększyć liczbę uczestników i jeszcze szybciej rozwinąć społeczność.

Ja mogę powiedzieć, że mam ten projekt na swojej liście obserwacyjnej od około 4 miesięcy. Jest to bardzo ciekawy projekt, w ramach którego można czerpać korzyści z płatności kartą, np. 2-8% cashback za płatności kartą, co jest niezwykle interesujące. Oferują również bardzo atrakcyjne stawki, np. do 12% rocznie, co stanowi dobrą ochronę przed inflacją. Dla mnie ten projekt jest oczywistym wyborem, ale nie należy traktować tego jako porady inwestycyjnej. Przy pisaniu tego artykułu korzystałem z Investorplace.com

Vlastníte alebo chcete kúpiť CRO?

Vote to see the results! 0 answers already!

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet