S&P 500 ^GSPC
5,088.8
+0.03%
Tesla TSLA
$191.97
-2.76%
Apple AAPL
$182.52
-1.00%
Meta META
$484.03
-0.43%
Nvidia NVDA
$788.17
+0.36%
Microsoft MSFT
$410.34
-0.32%
Amazon AMZN
$174.99
+0.23%
Alphabet GOOG
$145.29
-0.02%

GameStop znów na celowniku inwestorów meme: czy na horyzoncie jest kolejna ekstremalna jazda i tysiące procent wzrostu?

Gamestop - GME - to akcje, które prawdopodobnie na zawsze przejdą do historii. Całkiem możliwe, że wydarzenia z nim związane będą przedmiotem filmów i rozdziałów w podręcznikach. O tym, jak mali inwestorzy z Internetu pokonali gigantyczne fundusze i profesjonalnych menedżerów. Jak błyskawicznie wzrosły ceny ich akcji dzięki memom. A teraz wygląda na to, że to jeszcze nie koniec jazdy.

Gamestop w ciągu jednej nocy przeszedł do historii

Wydawało się, że to już koniec. $GME+0.0% miał swój moment chwały. Przeszła do historii. Światło reflektorów nie trwa jednak wiecznie. Szum wokół sklepu z grami komputerowymi już ucichł.

Aż do teraz. Dziś po południu zauważyłem, że w serwisie Reddit ponownie ruszył pociąg do sklepu GameStop. Najwyraźniej jedna szalona przejażdżka nie wystarczyła inwestorom memów.

Na przykład w tym wątku:

https://www.reddit.com/r/Superstonk/comments/tgsi7x/gamestop_has_more_record_holders_than_apple/

Według jednego z użytkowników, możemy zauważyć, że $GME+0.0% jest bardziej popularne pod względem liczby posiadaczy niż $AAPL+0.0% i $GOOG+0.0% razem wzięte. Podobnie, przewyższa on nawet $MSFT+0.0%.

Jego słowa: kto teraz jest kapitanem?

Oczywiście dane te są zniekształcone i zależą od wielu czynników. Nie zmienia to jednak faktu, że GameStop jest nadal bardzo popularny. Sądząc po ilości aktywności na Reddicie dotyczącej tej firmy, wydaje mi się, że może szykować się kolejna fala. Dla siebie mogę więc tylko polecić ten happening. Może przejedziemy się na kolejnej fali szalonych memów 😇

Nie jest to rekomendacja inwestycyjna. Jest to wyłącznie moja opinia i ocena bieżących wydarzeń na Reddicie i innych serwisach.

Chystá se další jízda GME?

Vote to see the results! 0 answers already!

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet