S&P 500 ^GSPC
4,964.36
-0.22%
Nvidia NVDA
$672.63
-3.15%
Alphabet GOOG
$143.52
+0.93%
Microsoft MSFT
$399.51
-0.81%
Meta META
$468.06
-0.68%
Amazon AMZN
$167.95
+0.52%
Tesla TSLA
$193.47
-0.15%
Apple AAPL
$181.49
-0.04%

ApeCoin zwiększa swoją wartość 100x: Fani nowego trendu inwestują jak szaleni

ApeCoin - termin, który w ciągu ostatnich dwóch dni całkowicie zawładnął wszystkimi grupami inwestycyjnymi, sieciami i nagłówkami czasopism. Ale czy rzeczywiście jest tak doskonały i obiecujący, czy też jest to kompletny blef spekulacyjny? Prawdopodobnie najwłaściwsze byłoby spojrzenie na całą sytuację bez różowych okularów. Spokojnie przemyśl wszystko i przeanalizuj. Czy sytuacja jest rzeczywiście taka, na jaką wygląda?

ApeCoin - hit ostatnich dni

Ined powiem, że nie jestem wielkim fanem ApeCoin. Nagłówek jest celowo sarkastyczny, ponieważ od kilku dni nie widziałem nic innego na Yutube, Reddicie itp. Wydaje mi się, że to znowu tylko bańka. Bańka stworzona przez sztuczny szum i popyt, który nie odzwierciedla istoty i wartości użytkowej danej rzeczy. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku $SHIBUSD-3.9% lub $DOGEUSD-3.9%.

https://www.youtube.com/watch?v=6fQIE-GPm0I

Nie próbuję być złośliwy ani być zagorzałym kontrarianinem. Chcę tylko odwołać się do waszego rozsądku. Przeanalizuj i dobrze się zastanów, zanim gdziekolwiek wyłożysz swoje pieniądze. Dlaczego nie skorzystać z obecnej fali entuzjazmu i dynamicznego rozwoju? Ale żeby dać się omamić prognozom tysięcy procent wzrostu aktywów, które w przeciwieństwie do $BTCUSD-2.5% czy $ADAUSD-6.4% nie mają w tej chwili żadnych istotnych podstaw ani zastosowania... Nie wiem. Prawdopodobnie najlepszym podsumowaniem jest film, który zamieściłem nieco wyżej. Zajmuje się analizą bieżącej ceny i możliwych ruchów małpy. Sprawdź to i przede wszystkim INWESTUJ Z ROZSĄDKIEM 😇

Nie jest to rekomendacja inwestycyjna. Jest to tylko moja opinia na temat obecnej sytuacji wokół ApeCoin zgodnie z informacjami dostępnymi w Internecie.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet