S&P 500 ^GSPC
5,137.08
+0.80%
Nvidia NVDA
$822.79
+4.00%
Meta META
$502.30
+2.48%
Alphabet GOOG
$138.10
-1.20%
Amazon AMZN
$178.22
+0.83%
Apple AAPL
$179.63
-0.62%
Microsoft MSFT
$415.50
+0.45%
Tesla TSLA
$202.64
+0.38%

Návod: Jak nakoupit ApeCoin (APE) snadno a rychle

Kryptoměnoví investoři v posledních dnech nemohou odtrhnout oči od ApeCoinu. Tato měna má změnit způsob, jakým uživatelé komunikují se značkou Bored Ape Yacht Club non-fungible token (NFT). Podle prvních reakcí se pravděpodobně bud jednat o jeden z nejžhavějších altcoinů současnosti. Investoři proto hledají způsob, jak kryptoměnu ApeCoin nakoupit. V tom případě existuje spousta možností.

ApeCoin: Nový krypto token komunity Bored Ape Yacht Club

ApeCoin je nejnovější kryptoměna, která si získává širokou pozornost investorů, a to zejména díky svému spojení s kolekcí NFT Bored Ape společnosti Yuga Labs. Kolekce Ape je totiž jednou z nejznámějších sérií NFT po celém světě, a to díky celebritám, jako jsou Justin Bieber a Eminem, které si pořídily své vlastní.

Společnost Yuga Labs tuto měnu plně podporuje a tvrdí, že bude APE používat jako základ všech svých budoucích produktů.

https://youtu.be/G5y5FzqJinA

Kde koupit kryptoměnu ApeCoin (APE)

Kryptoměna ApeCoin (APE) je možná úplně nová - byla spuštěna teprve ve středu. To jí však nebrání v tom, aby zažila pořádný rozruch. Prostřednictvím jejího airdropu získali stávající držitelé NFT Bored Ape odměny APE. 

APE se díky povedenému startu projektu stal již nyní jednou z největších kryptoměn na světě s tržní kapitalizací téměř 4 miliardy dolarů.

Byla to právě pověst projektu podpořená jednou z největších sbírek NFT na světě, která vyvolal takovový zájem mezi retail investory. S ohledem na to existuje mnoho míst, kde lze kryptoměnu ApeCoin (APE) koupit a dostat se tak do akce.

Představenstvo ApeCoin se částečně skládá z vedoucích pracovníků společnosti FTX, díky čemuž platforma jako jedna z prvních nabízí APE. V návaznosti na spuštění tokenu se obchodování s APE ujala i řada dalších obrovských burz. Gemini, Crypto.com, Coinbase $COIN+1.1%, Huobi a eToro umožňují obchodování s APE.

Slovo na závěr 

Spuštění projektu se ale neobešlo bez bouřlivých reakcí kryptoměnové komunity. Projekt byl kritizován za přístup vývojářů, kteří si prostřednictvím APE chtějí namastit vlastní kapsy. Coin přitom ve skutečnosti nemá vůbec žádnou hodnotu a je naprosto k ničemu. 

Podle některých se jedná o typický CASH GRAB o velikosti, která tu hodně dlouho nebyla. Spousta lidí v souvislosti s tím opět volá po řádné regulaci, aby se podobným věcem zabránilo. 

Nedoporučuji ApeCoin kupovat bez řádné předchozí analýzy. Nejedná se o investiční doporučení a případné investiční rozhodnutí je jen ve vašich rukách. Zdrojem pro tento článek pro mě byla tvorba analytika Brendena Rearicka. 

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Proč prostě nevytvořit peníze z ničeho a komunitě dát token, který je totálně useless :/

Tohle přesně říkal Kicom ve videu, absolutní Cash Grab, nic jiného