S&P 500 ^GSPC
5,130.95
-0.12%
Tesla TSLA
$188.14
-7.16%
Nvidia NVDA
$852.37
+3.60%
Alphabet GOOG
$134.20
-2.81%
Apple AAPL
$175.10
-2.54%
Meta META
$498.19
-0.82%
Amazon AMZN
$177.58
-0.36%
Microsoft MSFT
$414.92
-0.14%

Łatwy sposób na szybkie i proste kupno ApeCoin (APE)

Inwestorzy kryptowalutowi nie mogą oderwać wzroku od ApeCoin. Ta waluta ma zmienić sposób, w jaki użytkownicy wchodzą w interakcję z marką Bored Ape Yacht Club - nie-grywalnym tokenem (NFT). Na podstawie wczesnych reakcji można przypuszczać, że będzie to jedna z najgorętszych obecnie walut alternatywnych. Inwestorzy szukają więc sposobu na zakup kryptowaluty ApeCoin. W takim przypadku istnieje wiele możliwości.

ApeCoin: nowy token kryptowalutowy społeczności Bored Ape Yacht Club

ApeCoin to najnowsza kryptowaluta, która zyskała powszechną uwagę inwestorów, szczególnie ze względu na powiązanie z kolekcją Bored Ape NFT firmy Yuga Labs. W rzeczywistości kolekcja Ape jest jedną z najbardziej znanych serii NFT na całym świecie, dzięki takim gwiazdom jak Justin Bieber i Eminem, którzy stworzyli swoją własną kolekcję.

Firma Yuga Labs w pełni popiera tę walutę i twierdzi, że będzie używać Ape jako podstawy dla wszystkich swoich przyszłych produktów.

https://youtu.be/G5y5FzqJinA

Gdzie można kupić kryptowalutę ApeCoin (APE)?

Kryptowaluta ApeCoin (APE) może być całkiem nowa - została wprowadzona na rynek dopiero w środę. Nie przeszkadza to jednak w zrobieniu sporego rozgłosu. Dzięki zrzutowi, dotychczasowi posiadacze NFT Bored Ape zdobyli nagrody APE.

Dzięki udanej premierze projektu, APE stała się już jedną z największych kryptowalut na świecie, a jej kapitalizacja rynkowa wynosi prawie 4 miliardy dolarów.

To właśnie reputacja projektu, poparta jedną z największych kolekcji NFT na świecie, wzbudziła tak duże zainteresowanie inwestorów detalicznych. Mając to na uwadze, istnieje wiele miejsc, w których można kupić kryptowalutę ApeCoin (APE) i wziąć udział w akcji.

Zarząd ApeCoin składa się częściowo z kadry kierowniczej FTX, dzięki czemu platforma jest jedną z pierwszych, które oferują APE. Po wprowadzeniu tokena na rynek, kilka innych dużych giełd zaczęło handlować APE. Gemini, Crypto.com, Coinbase $COIN+11.4%, Huobi i eToro wszystkie umożliwiają handel APE.

Słowo na zakończenie

Uruchomienie projektu nie obyło się bez burzliwej reakcji ze strony społeczności kryptowalutowej. Projekt został skrytykowany za podejście deweloperów, którzy poprzez APE chcą napełnić własne kieszenie. W rzeczywistości moneta nie ma żadnej wartości i jest całkowicie bezużyteczna.

Według niektórych jest to typowy CASH GRAB o wielkości, jakiej nie było od dawna. W związku z tym wiele osób ponownie wzywa do wprowadzenia odpowiednich regulacji, aby zapobiec tego typu sytuacjom.

Nie polecam kupowania ApeCoin bez wcześniejszej analizy. Nie jest to rekomendacja inwestycyjna, a wszelkie decyzje inwestycyjne leżą wyłącznie w Twoich rękach. Źródłem tego artykułu była dla mnie praca analityka Brendena Rearicka.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet