S&P 500 ^GSPC
5,078.17
+0.17%
Meta META
$487.05
+1.10%
Alphabet GOOG
$140.10
+0.97%
Apple AAPL
$182.63
+0.81%
Amazon AMZN
$173.54
-0.68%
Nvidia NVDA
$787.01
-0.49%
Tesla TSLA
$199.73
+0.17%
Microsoft MSFT
$407.48
-0.01%

Spoluzakladatel PayPalu a Palantiru Peter Thiel prozradil svou životní chybu: Proč lituje rozhodnutí ohledně bitcoinu?

Doba, kdy byl Bitcoin širokou veřejností považován za podivné internetové peníze na nákup drog, je už naštěstí pryč. Stále se však najdou hlasy, které se na konto největší kryptoměny vyjadřují značně nelichotivě. A patří k nim i jména z desítky nejbohatších mužů světa. Nyní se ohledně kryptoměny vyjádřil i zakladatel Palantiru Peter Thiel. Co je jeho největší chyba poslední doby a jak s ní souvisí právě bitcoin?

Peter Thiel je výraznou osobností 21. století. Zdroj

V diskusi zveřejněné 12. března 2022 hovořil miliardář, podnikatel a rizikový kapitalista Peter Thiel o tom, jak se spoluzakladateli Maxem Levchinem, Davidem Sacksem a Lukem Noskem vybudoval společnost Paypal $PYPL+1.4%. Ke konci hodinového rozhovoru se téma rychle stočilo ke kryptoměnám a Thiel zdůraznil, že jeho "největší chybou" během posledních deseti let "bylo, že se do bitcoinu pustil příliš pozdě a příliš málo". To hovoří za vše 😇

Thiel se sice o bitcoin velmi zajímal, ale dle svých slov ho prostě tak nějak "Neviděl a nepochopil".

Prohlášení spoluzakladatele společnosti Paypal z minulého týdne jsou podobná prohlášením, která učinil v říjnu. Při svém loňském vystoupení na akci věnované kryptoměnám v Miami Thiel účastníkům řekl, že má pocit, že do $BTCUSD+3.4% "nedostatečně investoval". Když v Miami dále hovořil o výhodách bitcoinu, Thiel zdůraznil, že bitcoin je nejpoctivější trh, který na planetě máme.

Jeho zmínka o chybě desetiletí je např. v tomto videu:

https://www.youtube.com/watch?v=XBNxAN7y2OA

Peter Thiel je jen dalším důkazem toho, že opravdový král je jen jeden $BTCUSD+3.4% 💪🪙

Nejedná se o investiční doporučení. Jde pouze o můj názor na základě veřejných vystoupení Petera Thiela a informací z internetu. 

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Autor @investorskey má karmu 59 a je členem této skupiny od 23/01/2022. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory skupiny. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

To si říká asi každý 😁

V tomhle je BTC super, obrovské množství velmi chytrých a vzdělaných lidí stále dělá že je to blbost aniž by si to nějak podrobněji prozkoumali. Odhaduju že nová generace boháčů bude z řad technologických, fintechovych a krypto segmentů.

Ona už víceméně je.. :D

Ale stejně tam byl dřív než 99% retailu :D Btw. i teď je pořád celkem brzo :)

To říkám každýmu, kdo se mě už asi poslední tři roky po každým bull runu ptá na BTC 🤷😂a stejně vždycky nakoupí až na ath... 😂

Klasika... a pak za ten pád ještě můžeš ty. Ideálně prodat v dipu, pochopitelně :D