Tipovací soutěž: Kdo měl nejpřesnější tip a vyhrál ceny od Bulios Academy?

Máme tu vyhlášení výherců tipovací soutěže a my bychom rádi poděkovali všem za účast! Tato soutěž byla velmi úspěšná a získali jsme spoustu zajímavých tipů.

Gratulujeme všem vítězům a děkujeme vám všem za účast! 🎉

Výherci byli vybráni na základě správnosti jejich tipů a štěstí také hrálo svou roli. Tyto soutěže jsou pro nás velmi důležité, protože nám umožňují získat zpětnou vazbu od našich studentů Bulios Academy a zároveň jim můžeme poskytnout příležitost vyhrát zajímavé ceny. Otázka byla přitom opravdu jednoduchá 😉

Jaká bude výkonnost akciového indexu S&P 500 v tomto měsíci?

Index S&P 500 $SPY-0.5% v prvním měsíci tohoto roku vystoupal o 6,18 %! Nejbližší tip byl +2,8 % a někteří z vás dokonce tipovali záporné hodnoty. Vítězi budou samozřejmě kontaktováni emailem, kde jim budou poskytnuty podrobnosti o tom, jak mohou svou cenu získat. Pro vítěze je důležité, aby si pečlivě přečetli všechny instrukce a dodrželi pokyny, aby mohli svou cenu co nejdříve získat.

1. místo vyhrálo Bulios mikinu a tričko z naší nejnovější Bulios kolekce. 2. - 5. místo si ze soutěže také odnese Bulios tričko a na všech 5 vítězů pak ještě čeká pozvánka na únorovou Bulios Invest Night. Pokud jste tedy nebyli vybráni jako vítěz, rozhodně nezoufejte. Máme pro vás totiž připravené další kolo tipovací soutěže, kde máte opět šanci vyhrát!

Zájemcům bych doporučil si přečíst následující příspěvek: 5 investičních pilířů na cestě k finanční nezávislosti, kde se dozvíte všechno potřebné o našem vzdělávacím projektu Bulios Academy a úžasné Discord skupině, kde se již nachází desítky našich studentů a retailových investorů.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Fantastický profit 1000 % během pouhých 16 hodin?

Staň se součástí největší trading komunity na Buliosu a získej přístup k unikátním strategiím obchodování opcí a dalších nástrojů!

Gratulace vítězům. 👍