S&P 500 ^GSPC
5,069.82
-0.16%
Alphabet GOOG
$137.43
-1.91%
Nvidia NVDA
$776.63
-1.32%
Tesla TSLA
$202.04
+1.16%
Apple AAPL
$181.42
-0.66%
Meta META
$484.02
-0.62%
Amazon AMZN
$173.16
-0.22%
Microsoft MSFT
$407.72
+0.06%

QuantumScape z vás může udělat milionáře a to na základě jejich nesmrtelných baterií

QuantumScape $QS+1.2% má obří potenciál proto, aby ze svých investorů udělala milionáře. Představte si, že jste investovali 10 000 dolarů, které se rozrostly na více než 46 milionů dolarů. Nejlepší způsob, jak se stát milionářem, je investovat do malé skupiny startupů se zakladateli, kteří věří, že jejich společnost může změnit svět. Tyto fakta potvrzuje vývoj společností jako jsou $MSFT+0.1%, $AAPL-0.7% a mnoho dalších.

Jak jsem dospěl k tvrzení, že z nás může udělat milionáře?

Tohle zvládne každý. Rozdíl mezi "každým" a těmi, kteří se stanou milionáři, však spočívá v disciplíně nakupovat, vydržet přes intenzivní volatilitu a čekat, až společnost skutečně změní svět.

Kdybyste to udělali s počítačovými akciemi, jako je Microsoft $MSFT+0.1% a Apple $AAPL-0.7% v 80. letech 20. století, pak byste své investice ve výši 10 000 dolarů proměnili v dnešních více než 46 milionů dolarů:

Kdybyste to udělali s internetovými akciemi na konci 90. let, jako je Amazon $AMZN-0.2%, proměnili byste 10 000 dolarů na více než 16 milionů dolarů. Kdybyste to udělali s cloudovými akciemi, jako je Netflix $NFLX-0.9% na konci 80. let, proměnili byste 10 000 dolarů na dnešní skvělé 3 miliony dolarů. Zatímco na počátku roku 2010 by investice 10 000 dolarů do elektromobilů Tesla $TSLA+1.2% by dnes měla hodnotu více než 2 miliony dolarů.

Mluvím zde doslova o příležitostech pro "milionáře", ne o 7 % ročně, které získáte s indexovým fondem, nebo o 3 % dividendovém výnosu, který získáte s Coca-Colou $KO+0.1%. Při tomto tempu byste stále mohli proměnit 10 000 dolarů v milion dolarů... do roku 2091.

Většina lidí nechce čekat, až se budou v roce 2091 obracet v hrobě, aby se z nich stali milionáři. Největší příležitostí k milionům není koupě skvělé společnosti na vrcholu, je to o tom podchytit skvělou společnost s dobrou vizí v ranném počátku.

A dnes bych vám rád představil jednu z nejoblíbenějších akcií potenciálních milionářů.

Nový typ baterie, který změní svět nabízí Quantumscape Corp

Společnost se stále nachází v dobré cenové skupině, kde je třeba využít šanci než vzroste.

Jedním z nejvyhrocenějších investičních megatrendů těchto dnů je revoluce v oblasti elektromobilů. To znamená, že investoři i spotřebitelé jsou zřejmě přesvědčeni, že svět se rychle posouvá směrem k elektrickým automobilům, autobusům, letadlům a dalším. Všechno bude elektrické!

Ale prostou pravdou o revoluci v elektromobilitě je, že všechno nepůjde na elektřinu dokud nevyrobíme lepší baterie.

Jednoduše řečeno:

Nebudu vás zatěžovat složitostmi ohledně aktuálních baterií, které se postupně stávají k ničemu a nedokáží plnit potřebné výkonnostní požadavky, což v podstatě znamená, že pokud chceme, aby naše telefony, hodinky a elektromobily vydržely déle a nabíjely se rychleji, potřebujeme zásadně jinou baterii.

Tento průlom jsou polovodičové baterie

Hlavní výhodou polovodičových baterií (SSB) je větší rychlost nabíjení a výdrž, baterie využívá maximálně svých parametrů pro maximalizaci výkonu.

Důsledky chemie SSB jsou samozřejmě obrovské.

Díky polovodičovým bateriím budou naše telefony vydržet nabité několik dní. Díky nim se naše chytré hodinky budou nabíjet během několika sekund. A ano, budou pohánět elektromobily, které na jedno nabití ujedou tisíce kilometrů.

Proto jsou SSB zasvěcenci nazývány "věčnými bateriemi". Proto jsou tyto věčné baterie kritickou technologií, která je potřebná k tomu, aby se revoluce v elektromobilech dostala do další fáze superrychlého růstu.

QuantumScape: Společnost, která řeší problémy s "věčnými bateriemi"

Ačkoli teorie stojící za polovodičovými bateriemi je velmi vzrušující, aplikace těchto baterií nové generace dosud v podstatě neexistovala.

Proč? Dva hlavní problémy.

Za prvé, výroba polovodičových baterií je mimořádně nákladná. Za druhé, mají tendenci ke zkratu kvůli něčemu, čemu se říká "dendrity", které se časem vytvoří v pevném elektrolytu.

Ale vzrušující a slibný technologický startup jménem QuantumScape (NYSE: $QS+1.2%) řeší tyto problémy právě teď, mění slibnou teorii polovodičových baterií v převratnou realitu.

Konkrétně společnost QuantumScape $QS+1.2% je výrobcem polovodičových baterií, který v posledních několika letech vyvinul novou průlomovou technologickou platformu řešící problémy s náklady a výkonem SSB.

Co se týče nákladů, společnost $QS+1.2%  využívá bezanodovou konstrukci bateriových článků, která eliminuje náklady na výrobu anod, díky čemuž jsou celkové náklady na baterii QuantumScape $QS+1.2% o 17 % nižší než celkové náklady na tradiční lithium-iontové baterie. Společnost QuantumScape $QS+1.2% rovněž vyvinula zjednodušený proces získávání materiálů, který by měl umožnit škálovatelnou a nákladově efektivní výrobu baterií.

Řešením dvou největších nedostatků chemie pevnolátkových baterií si tak společnost QuantumScape $QS+1.2% vytvořila pozici pro vytvoření nové třídy baterií pro elektromobily. Baterie, které jsou levnější, mají delší životnost, rychleji se nabíjejí a celkově představují lepší řešení než stávající lithium-iontové baterie.

QuantumScape je víc než jen kupa řečí

V prosinci 2020 společnost QuantumScape $QS+1.2% zveřejnila údaje o výkonu své technologie polovodičových baterií, které obecně zdůraznily, že tyto baterie zcela mění pravidla hry.

Údaje založené na testování jednovrstvých bateriových článků ukazují, že baterie QuantumScape dokáží následující:

  • Nabíjet se velmi rychle: Na 80 % kapacity je lze dobít za pouhých 15 minut.
  • Vydrží "věčně": Tyto baterie jsou schopny ujet stovky tisíc kilometrů.
  • Fungují v jakýchkoli podmínkách: Baterie $QS+1.2% fungovaly i v testu při teplotě -30 stupňů Celsia.

To jsou naprosto převratné vlastnosti ve světě baterií pro elektromobily. Pokud mi nevěříte, pak možná budete věřit slovům Dr. Stana Whittinghama, spoluvynálezce lithium-iontové baterie a nositele Nobelovy ceny za chemii pro rok 2019, který řekl: "Vím, že to není pravda:

"Pokud se společnosti QuantumScape podaří dostat tuto technologii do masové výroby, má potenciál změnit celý průmysl."

Je třeba říkat víc? Polovodičové baterie dorazily a změní svět. Nyní je ten správný čas nakoupit akcie, které tuto revoluci v oblasti baterií, jež změní svět, pohánějí.

Jednou z nich jsou akcie společnosti QuantumScape. Není však zdaleka jediná...

Závěr

Polovodičové baterie jsou budoucností a představují jeden z nejslibnějších technologických průlomů roku 2020. Stejně jako počítače představovaly jeden z nejslibnějších technologických průlomů 80. let, internet jeden z nejslibnějších technologických průlomů 90. let a cloud jeden z nejslibnějších technologických průlomů let 2000.

Kdybyste tyto akcie koupili v době, kdy byly ještě v počáteční fázi změny světa, proměnili byste relativně malou investici 10 000 dolarů v mnohamilionové výplaty.

Bohužel se nemůžete vrátit v čase. Naštěstí historie dělá to, co umí nejlépe, opakuje se. Nyní máte další šanci, abyste se trefili... další šanci vydělat miliony díky velkým sázkám na drobné akcie.

  • Jak na vás působí tato společnost a její nesmrtelné baterie?
  • $QS+1.2% možnost stát se novodobým lídrem?

 

Upozorňuji, že se nejedná o finanční poradenství. Každá investice musí projít důkladnou analýzou.

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Zajímavá společnost a hlavně zajímavý výhled ku předu..