S&P 500 ^GSPC
5,069.53
-0.38%
Alphabet GOOG
$138.75
-4.50%
Tesla TSLA
$199.40
+3.87%
Apple AAPL
$181.16
-0.75%
Microsoft MSFT
$407.54
-0.68%
Meta META
$481.74
-0.47%
Nvidia NVDA
$790.92
+0.35%
Amazon AMZN
$174.73
-0.15%

Graf hovoří jasně: Cena Tesly tento týden exploduje. Na čem přesně investoři vydělají?

Nejsem moc velkým zastáncem technické analýzy. Výsledky a úspěšnost některých investorů však jasně ukazuje, že tento nástroj je velice efektivní a spolehlivý. Analýza grafu ale není pro každého. Je nutné být opravdu ostřílený a psychicky odolný jedinec. Nebo stačí sledovat a poslouchat lidi, kteří takové schopnosti mají. Jeden takový právě predikuje explozi ceny Tesly!

Dle této analýzy cena Tesly v tomto týdnu EXPLODUJE"!

Jak jistě dobře víte - jsem velký fanoušek Tesly $TSLA+0.0%. Jsem tedy rád za jakoukoliv informaci, analýzu nebo novinku ze světa automobilky Elona Muska. Dnes jsem na YouTube narazil na technickou analýzu, která mi přijde velice smysluplná. 

Určitě se sami podívejte na celé videa sami zde:

https://www.youtube.com/watch?v=4SaVmHZzzkc

Pokusím se o menší shrnutí zásadních bodů videa: Tesla se v poslední době krátkodobě pohybuje do strany, případně v mírné korekci. To je naprosto normální. Obrovský růst v předchozím měsíci by však naznačoval, že žádný další masivní růst očekávat nelze. Opak ale může být pravdou. Dle uživatele The Finance Hydra se na grafu aktuálně nenachází mnoho bearish náznaků. (Ano, vidí to i moje oko technického šarlatána a ignoranta 😂😂). Dle jeho slov by Tesla dokonce měla pokračovat až na 1150$, což by jistě potěšilo nejednoho investora nebo tradera.

Další názor na vývoj ceny si můžete poslechnout např. zde:

https://www.youtube.com/watch?v=NoX4WEQxJbs

Za mě osobně pravděpodobně Tesle pomáhá aktuální humbuk kolem otevření nové Gigafactory a celkovým zdařilým výsledkům. Cena akcií je dle mnoha kritiků extrémně přemrštěná, což čistě početně může být pravda. Elon Musk však již nespočetněkrát ukázal, že se zažitých hodnot a předpokladů nehodlá držet. Tak nezbývá než věřit... a taky důkladně sledovat aktuální pohyb ceny Tesly, mohlo by se to vyplatit 😇🚀

Toto není investiční doporučení. Jde čistě o můj amatérský názor a souhrn na základě analýzy uživatelů YouTube.

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Autor @joemaymay má karmu 50 a je členem této skupiny od 23/01/2022. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory skupiny. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

Taky mě zajímá spíš fundamentální analýza, ale jestli to vyjde, tak se zlobit nebudu...😛🤘

Tak zlobit se budou maximálně zarytí shortaři :D