S&P 500 ^GSPC
5,087.03
+2.11%
Nvidia NVDA
$785.38
+16.40%
Meta META
$486.13
+3.87%
Amazon AMZN
$174.58
+3.55%
Microsoft MSFT
$411.65
+2.35%
Tesla TSLA
$197.41
+1.36%
Apple AAPL
$184.37
+1.12%
Alphabet GOOG
$145.32
+1.03%

Tohle je nejdůležitější společnost tohoto století - a vydělá vám neskutečnou raketu

Odstupte od Applu a Googlu. Úplně jiná společnost totiž může být novým králem technologií, tvrdí jeden z analytiků. A to není jen tak ledajaké plácnutí do prázdna. Opravdu by se mohl přihodit scénář, ve kterém se Nvidia stane synonymem pro technologii a vývoj. A dokonce by se mohlo stát, že to bude právě ona, kdo se stane NEJPODSTATNĚJŠÍ společností toho století.

Je Nvidia nejdůležitější společnost součastnosti 

"Nvidia $NVDA+0.2% je možná nejdůležitější technologickou společností současnosti," uvedl v pondělí v novém komentáři analytik C.J. Muse ze společnosti Evercore ISI.

Museho optimistický pohled na společnost Nvidia přichází v návaznosti na ostře sledovanou konferenci GTC, kde společnost uspořádala téměř 1 000 zasedání, na nichž vystoupilo více než 1 600 řečníků.

"Kromě toho, že má Nvidia se svými GPU nejlepší hardwarové kousky ve své třídě, rozšiřuje své portfolio a prohlubuje své odborné znalosti v oblasti DPU a CPU spolu s dalšími oblastmi, jako je konektivita a propojení, aby dala všechny části dohromady. Pro zajištění bezproblémového chodu těchto komplexních řešení pak Nvidia pokračuje v průkopnictví softwaru jak na základní úrovni, tak na úrovni specifických aplikací - což je klíčové pro rozšíření potencionální základny zákazníků společnosti.

Jednou z oblastí, kterou Nvidia zdvojnásobuje, je její platforma pro autonomní řízení.
Na konferenci společnosti Nvidia, která se konala minulý týden, generální ředitel Jensen Huang vyzdvihl, že společnost v příštích šesti letech získá zakázky v oblasti technologií pro vozidla v hodnotě 11 miliard dolarů.

Nvidia udělala jen za poslední rok téměř 120%, zdá se však, že to je dost možná teprve první demonstrace síly

"Automobilový průmysl bude jistě naším dalším byznysem v hodnotě několika miliard dolarů," řekl Huang v rozhovoru.

Společnost Nvidia během konference vyčíslila potenciální trh se softwarem, hardwarem a službami datových center souvisejícími s automobily na 300 miliard dolarů. Šílené...

Muse ze společnosti Evercore ISI dodává (podle mě) tu absolutně nejvíc fantastickou myšlenku: "Pokroky napříč technologiemi vozidel, možnostmi datových center, konektivitou a umělou inteligencí/simulací (Omniverse) dnes umožňují transformaci automobilového průmyslu, což povede k odhadované příležitosti 2 bilionů dolarů z monetizace automobilových služeb v nadcházejícím desetiletí. To by znamenalo, že aktuální výkony Nvidie byly jen malá ochutnávka opravdového potenciálu...😰🚀

Metaverse otevře tak obrovský trh, že si to nikdo ani nedovedete představit

Nejedná se o investiční doporučení. Jde čistě o moje shrnutí vyjádření analytiků a článku Briana Sozziho

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Autor @investorskey má karmu 69 a je členem této skupiny od 23/01/2022. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory skupiny. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

$NVDA+0.2% je dlouhodobá investice, také ji mám v portfoliu. Skvělá společnost a ještě lepší vyhlídky a inovace do budoucna😁

$NVDA+0.2% už mi nějaké to procento udělala, ale o potenciálu v autonomním řízení jsem nikdy nepřemýšlel, to by byla opravdu extrémně obrovská příležitost

Taky jse do teď myslel, že do toho šlape opravdu vážně jen $TSLA+0.0% 🤷

Na druhou stranu se ozývají hlasy, který odsuzují autopiloty k tomu, že nebudou z principu fungovat nikdy...