S&P 500 ^GSPC
5,096.27
+0.52%
Amazon AMZN
$176.76
+2.08%
Nvidia NVDA
$791.12
+1.87%
Alphabet GOOG
$139.78
+1.71%
Microsoft MSFT
$413.64
+1.45%
Meta META
$490.13
+1.26%
Apple AAPL
$180.75
-0.37%
Tesla TSLA
$201.88
-0.08%

Dzisiaj może być jedna z ostatnich okazji do skorzystania z ceny zakupu akcji SunPower

Energia słoneczna jest przyszłością naszego świata, a SunPower $SPWR-1.9% wciąż oferuje bardzo korzystną cenę zakupu, z której każdy inwestor powinien skorzystać, póki może. Inwestorzy tej firmy są pełni oczekiwań, ponieważ 31 marca 2022 r. odbędzie się wydarzenie, na którym firma ujawni swoje dalsze innowacje, plany na przyszłość i perspektywy. Dlaczego jestem przekonany o tym, że nie spowoduje to spadku cen akcji?

Inwestorzy w akcje SunPower (NASDAQ: $SPWR-1.9%) powinni mieć uszy otwarte na najbliższe wydarzenie spółki w czwartek.

31 marca 2022 r. odbędzie się Dzień Analityka SunPower.

Czego zatem inwestorzy mogą się spodziewać po Dniu Analityka firmy w 2022 roku? Kilku członków zarządu firmy SunPower $SPWR-1.9% wygłosi prezentacje na różne tematy. Należą do nich nowe inicjatywy, długoterminowa wizja strategiczna, czynniki wzrostu i możliwości rynkowe.

Tylko informacja, czy ktoś jest zainteresowany udziałem w tej konferencji: Oczywiście nie wszyscy będą mogli osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu. W związku z tym firma SunPower $SPWR-1.9% przeprowadzi w tym samym dniu transmisję na żywo z tego wydarzenia na swojej stronie internetowej.

Akcje spółki $SPWR-1.9% nie są dziś zbyt aktywne, ponieważ inwestorzy przygotowują się do tego wydarzenia. W chwili pisania tego tekstu w rękach inwestorów znalazło się jedynie około 700 000 akcji spółki. Dla porównania, średni dzienny wolumen obrotu wynosi blisko 3,8 mln akcji.

SunPower $SPWR-1.9%

Akcje nadal znajdują się poniżej ATH, co oznacza, że nadal są dobrym zakupem, a ponadto spodziewam się dalszego wzrostu po ogłoszeniu wiadomości i perspektyw na przyszłość.

SunPower $SPWR-1.9% jest dostawcą rozproszonych magazynów energii i usług energetycznych w Ameryce Północnej. Dlatego też firma koncentruje się na energii słonecznej i magazynowaniu energii słonecznej dla swoich klientów.

Akcje spółki $SPWR-1.9%nieznacznie wzrosły od-1.9%wtorkowego poranka.

Ostatni miesiąc był bardzo dobry dla akcji $SPWR-1.9%, ponieważ wartość akcji wzrosła o 22% i uważa się, że to nie koniec firmy.

  • Firma wykazuje ostatnio oznaki solidnej dynamiki sprzedaży systemów solarnych i rozwija działalność w USA.
  • Akcje zostały bardzo mocno dotknięte przez zmienność rynku, ale nie oczekuje się, by miało to długoterminowy wpływ na dynamikę rozwoju spółki i oczekuje się, że wkrótce przekroczą poziom 25 USD za akcję.
  • Silne podstawy i ostatnie zapowiedzi nie pozwolą na dłuższą ciszę cenową, dlatego obecnie zalecamy kupno po cenie, po której obecnie się znajdujemy.

Należy pamiętać, że nie jest to porada finansowa. Każda inwestycja musi zostać poddana szczegółowej analizie.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet