Crowdstrike, JD, Sea Ltd i inni

Najciekawszą część sezonu wyników mamy już chyba za sobą. Nie oznacza to jednak, że w przyszłym tygodniu nie znajdziemy przynajmniej kilku ciekawych spółek raportujących numery kwartalne. Przyjrzyjmy się.

Sezon wyników od 6 marca - 10 marca.

Osobiście nie mam wielu faworytów w tym tygodniu, ale kiedy skupiam się na największych lub najbardziej znanych spółkach, widzę JD, Sea, Crowdstrike, Oracle, Paysafe i Dicks, aby wymienić tylko kilka.

Przyjrzyjmy się, czego spodziewają się analitycy 👇

Sea Ltd $SE+0.9%

Konkretnie Wall Street oczekuje, że spółka osiągnie przychody w wysokości 2,1 mld USD i zysk netto w wysokości 550 mln USD. Szacunki te opierają się na silnym wzroście w e-commerce, grach online i płatnościach cyfrowych, który Sea Ltd odnotował w ostatnich kwartałach.

Crowdstrike $CRWD-1.2%

W najbliższym raporcie spółka ma wykazać kwartalny zysk na poziomie 0,32 USD na akcję, co oznacza zmianę w ujęciu rocznym o +88,2%.

Przychody mają wynieść 574,65 mln dolarów, co oznacza wzrost o 51,2% w stosunku do poprzedniego kwartału.

JD.com $JD-0.5%

Oczekuje się, że w bieżącym kwartale JD.com, Inc. odnotuje zysk w wysokości 0,52 USD na akcję, co stanowi zmianę w skali roku o +48,6%. W bieżącym roku fiskalnym konsensus szacunków zysku na poziomie 2,44 USD oznacza zmianę o +44,4% w stosunku do roku poprzedniego.

Szacunek przychodów na bieżący kwartał w wysokości 43,18 mld USD wskazuje na zmianę w skali roku o -0,3%.

Paysafe $PSFE-3.0%

Szacunek zysków PSFE na najbliższy kwartał wynosi 0,44 USD, co oznaczałoby spadek w ujęciu kwartalnym, natomiast prognoza przychodów PSFE na najbliższy kwartał wynosi 375,41 mln USD. Sugerowałoby to wzrost w ujęciu kwartalnym.

Oracle $ORCL-0.4%

Ten producent oprogramowania ma w najbliższym raporcie wykazać kwartalny zysk w wysokości 1,19 USD na akcję, co oznacza zmianę w skali roku o +5,3%. Przychody mają wynieść 12,39 mld dolarów, co oznacza wzrost o 17,9% w stosunku do poprzedniego kwartału.

Dicks $DKS-0.7%

Oczekuje się, że ten detaliczny sprzedawca artykułów sportowych opublikuje w swoim nadchodzącym raporcie kwartalny zysk w wysokości 2,86 USD na akcję, co stanowi zmianę w skali roku o -21,4%. Przychody mają wynieść 3,41 miliarda dolarów, co oznacza wzrost o 1,7% w stosunku do poprzedniego kwartału.

  • Czyje wyniki Was interesują? 🤔

Jeśli chcielibyście podzielić się tą grafiką, możecie ją pobrać TUTAJ.


No comments yet
Timeline Tracker Overview