Üç aylık şirket sonuçları 13 Mart - 17 Mart haftası: ZIM, Adobe, FedEx

Önümüzdeki hafta, son çeyrek rakamlarını açıklayan şirketler açısından şimdiden çok daha iyi görünüyor. Analistlerin beklentilerini öğrenmek istiyorsanız, makaleyi okumaya kesinlikle devam edin.

Kazanç sezonu 3/13 - 3/17 arasında.

Önümüzdeki hafta izlenecek birkaç ilginç şirket görüyorum. En ilginç olanlar arasında: ZIM, StoneCo, Guess, Adobe, FedEx ve Xpeng var.

Analistlerin neler beklediğine bir göz atalım 👇

ZIM Integrated Shipping Services $ZIM+5.7%

Zacks Investment Research'e göre, 3 analistin tahminlerine dayanarak, bu çeyrek için konsensüs EPS tahmini 2,26 $'dır. Geçen yılın aynı çeyreği için raporlanan hisse başına kazanç 14,17 $ idi.

StoneCo $STNE-0.3%

Zacks Investment Research'e göre, 2 analistin tahminlerine dayanarak, bu çeyrek için konsensüs EPS tahmini 0,09 $'dır. Geçen yılın aynı çeyreği için bildirilen hisse başına kazanç 0,02 dolardı. Gelirlerin 2,7 milyar dolar olması bekleniyor ve bu da yıldan yıla bir artışı temsil ediyor.

Tahmin $GES+2.1%

2 analistin tahminlerine dayanan Zacks Investment Research konsensüs EPS tahmini bu çeyrek için 1,3$'dır. Geçen yılın aynı çeyreğinde raporlanan hisse başına kazanç 1,14 dolardı.

Gelir için Zacks Konsensüs Tahmini 772 milyon $ olarak belirlenmiştir ve bir önceki döneme göre %3,5'lik bir düşüşe işaret etmektedir. Mali 2023 için konsensüs gelir beklentisi 2.642 milyon dolar olarak belirlenmiştir ve bir yıl önce bildirilen rakama göre %1,9'luk bir büyümeye işaret etmektedir.

Adobe $ADBE+1.6%

Zacks Investment Research'e göre, 12 analistin tahminlerine dayanarak, bu çeyrek için konsensüs EPS tahmini 2,97 dolar. Geçen yılın aynı çeyreği için bildirilen hisse başına kazanç 2,84 dolardı.

FedEx $FDX-0.8%

Zacks Investment Research'e göre, 10 analistin tahminlerine dayanarak, bu çeyrek için konsensüs EPS tahmini 2,64 dolar. Geçen yılın aynı çeyreği için raporlanan hisse başına kazanç 4,59 dolardı.

Xpeng $XPEV+0.5%

Zacks Investment Research'e göre, 1 analistin tahminlerine dayanarak, çeyrek için konsensüs EPS tahmini $-0,05'tir. Geçen yılın aynı çeyreği için bildirilen hisse başına kazanç -0,24 $ idi, bu nedenle +%77 oranında bir iyileşme olması gerekiyor.

  • Kimin sonuçlarını önemsiyorsunuz? 🤔

Bu grafiği paylaşmak isterseniz BURADANindirebilirsiniz .


No comments yet
Timeline Tracker Overview