S&P 500 ^GSPC
5,123.41
-1.46%
Nvidia NVDA
$881.95
-2.67%
Meta META
$511.90
-2.15%
Tesla TSLA
$171.05
-2.03%
Amazon AMZN
$186.13
-1.54%
Microsoft MSFT
$421.90
-1.41%
Alphabet GOOG
$159.19
-1.00%
Apple AAPL
$176.55
+0.86%

Na delsi dobu určitě HW a nezáleží na aktuální cene uschovanych prostředků, ale potenciální hodnotě v budoucnu. Pri vetsim obnosnu klidne i vic znacek a vsude mit passphrase a dobre zalohovany seed. Na SW mit jen drobne na utratu. Na burze bych nenechaval nic pokud to neni jen na trade.

Ok. Super. Diky 😇

HW pokud v tom máš raketu, já osobně mám v kryptu jen nějaké 3% portfolia a držím to na SW.

No raketu právě zas úplně ne. U mě je to třeba 5 %. Jsem spíš v akciích. Ale asi HW koupím

Větší obnos peněz na HW, drobnější na SW v telefonu :)

Ok. Díky 😇

Je zajímavé, že Microsoft plánuje vytvořit vlastní kryptoměnovou peněženku, což ukazuje, že zájem o kryptoměny roste a firmy se snaží najít způsoby, jak se v této oblasti angažovat.

Co se týče otázky, zda je smysluplné přenést kryptoměnu z softwarové peněženky na hardwarovou, záleží to na individuálních preferencích a úrovni bezpečnosti, kterou člověk vyžaduje. Hardwarové peněženky jsou obecně považovány za bezpečnější, protože kryptoměnové klíče jsou uloženy na samostatném zařízení a nejsou připojeny k internetu, což snižuje riziko krádeže. Na druhé straně jsou softwarové peněženky pohodlnější a snadněji dostupné.

Výběr závisí na individuálních potřebách a úrovni bezpečnosti, kterou si uživatel přeje. Pokud uživatel uchovává velké množství kryptoměny, může být vhodné investovat do hardwarové peněženky jako dalšího zabezpečení. Pokud uživatel uchovává menší množství, může být softwarová peněženka dostačující.

Best is Trezor. A jako bonus podpoříte české podnikatele potažmo státní rozpočet...

Jasně. Kdybych bral, tak určitě Trezor. České podnikatele podpořím rád. Ten rozpočet už tolik ne 😒

HW is the way. Není to tak drahé a bezpečnost je prostě úplně jinde. Za těch pár tisíc to stojí 🙋‍♂️