Wyniki kwartalne spółek w tygodniu 27.3. - 31.3.: Walgreens Boots Alliance, EVGO, Jefferies

Wiele spółek podaje w tym tygodniu swoje wyniki, niestety są to głównie spółki mniej znane, więc nie mam tutaj wielu faworytów. Jeśli jednak spojrzymy na te najciekawsze, to widzimy na przykład Walgreens i Jefferies.

Sezon wyników od 27.3. do 31.3.

Za najciekawsze spółki tygodnia biorę Biontech $BNTX-2.5%, Walgreens Boots Alliance $WBA+6.3%, Micron $MU+3.8%, Kingsoft Cloud Holdings $KC-5.0%, EVGO $EVGO-2.9% Jefferies $JEF+3.4%.

Czego analitycy spodziewają się po tych spółkach?

Biontech $BNTX-2.5%

W kolejnym kwartale spółka ma zaraportować zysk na poziomie 8,68$ na akcję, co odzwierciedla spadek przychodów i zysku netto o 37,69% w ujęciu rocznym.

Walgreens Boots Alliance $WBA+6.3%.

Oczekuje się, że największa amerykańska sieć drogerii w swoim najbliższym raporcie opublikuje kwartalny zysk w wysokości 1,10 USD na akcję, co stanowi zmianę w skali roku o -30,8%. Przychody mają wynieść 33,45 mld dolarów, co oznacza spadek o 0,9% w stosunku do poprzedniego kwartału.

Micron $MU+3.8%

Oczekuje się, że ten producent układów scalonych w swoim nadchodzącym raporcie odnotuje kwartalną stratę w wysokości 0,65 USD na akcję, co stanowi zmianę w skali roku o -130,4%. Oczekuje się, że przychody wyniosą 3,78 mld dolarów, co oznacza spadek o 51,4% w stosunku do poprzedniego kwartału.

Kingsoft Cloud Holdings $KC-5.0%

Według Zacks Investment Research konsensus prognoz EPS na kwartał wynosi -0,29 przy spadających przychodach i zysku netto.

EVGO $EVGO-2.9%

Według Zacks Investment Research, na podstawie 2 prognoz analityków, konsensus prognoz EPS na kwartał wynosi 0,14$. Raportowany zysk na akcję w analogicznym kwartale ubiegłego roku wyniósł 0,06 USD.

Jefferies $JEF+3.4%

Ta firma zajmująca się bankowością inwestycyjną i rynkami kapitałowymi w najbliższym raporcie ma wykazać kwartalny zysk na poziomie 0,58$ na akcję, co oznacza zmianę w ujęciu rocznym o -53,2%. Przychody mają wynieść 1,21 miliarda dolarów, co oznacza spadek o 30,1% w stosunku do poprzedniego kwartału.

  • Czyje wyniki są dla Was ważne? Dajcie znać w komentarzach!

Jeśli chcielibyście podzielić się tą grafiką, możecie ją pobrać TUTAJ.


No comments yet
Timeline Tracker Overview