S&P 500 ^GSPC 5,308.13 +0.09%
Nvidia NVDA $947.80 +2.49%
Tesla TSLA $174.95 -1.41%
Microsoft MSFT $425.34 +1.22%
Alphabet GOOG $178.46 +0.66%
Meta META $468.84 -0.65%
Amazon AMZN $183.54 -0.63%
Apple AAPL $191.04 +0.62%

Už jste se dnes pohladili svůj fyzický kus bohatství? Co to slyším? Že váš Bitcoin vlastně neexistuje, takže si na něj nemůžete šáhnout a v případě průšvihu vám za něj nikdo nic nedá? Tak mě tu pořád přestaňte poučovat...

Lidi proberte se. Zlato je jediná komodita, která tu byla a bude. Akcie existují jen dokud tomu věříte. Když se společnost, banka nebo vláda rozhodne je zlikvidovat, tak nemáte vůbec nic. Bitcoin to samé. Jedině fyzické zlato je cesta. Kolikrát to ještě budu muset opakovat?


Já bych s takhle rázným názorem i souhlasil, ovšem za předpokladu, že je rok 1935 🫠

😂😂😂😂

Je tu něco k smíchu?

Vy😂. Lidi, probudte se😂😂😂 to je zase vykrik

Akciovky jsou jasně lepší. Nemáš tušení co se děje na valných hromadach. Všichni se tam válí v hromadách zlata, no uznej, proč by se jim jinak říkalo valné hromady. Nemáš tušení o co přicházíš pokud nejsi akcionář.

No jo vlastně, proč jsou to valné hromady :D

Upřímně se fakt divím proč se takový gold bug registruje na bulios když má takový pohled na investování?

Chci vaše mylné názory hubit hned u zdroje

Jako ochrana proti inflaci v českých časech smysl mít může. Ale z dlouhodobého hlediska si akcie vedou líp.

Navíc to není jediná komodit. Zapomíná například na ropu, stříbro, uran, nebo třeba med, nikl a další. To vše tu bylo je a bude, stejně jako tvoje zlato. Takže není tak výjimečné jak říkáš.

Je výjimečné. 2000 let zpátky nikdo žádný uran ani ropu neznal. Pro zlato se vedly války

Možná právě protože nikdo neznal nic lepšího. Dnes jsou ty možnosti jinde.

Přesně jak píše Petr. Tech možnosti je tady už zkrátka více.

Zlato smysl má, ale jen v malém měřítku (do 5% ptf). Bitcoin je mnohonásobně lepší, at už vlastnostma, tak využitím do budoucna.

Že prej vlastnostma 🤣🤣 Kolik součástek v tvým telefonu je z Bitcoinu?

Nevím, klidně mi to zodpověz, pokud to sám víš :-) Nicméně v budoucnu si ten mobil plnej zlatých součástek za 0,nula nula nevím kolik BTC koupím.

Kamo prober se. Zlatá horečka už je dávno pryč, nebo že bysme tu snad objevili posledního pacienta této horečky? 🤔

Hlad si pro mě za mě co chceš. Ale jedno je jasné, zlato nevydelava vůbec nic. Podle takto stupidniho příspěvku předpokládám, že nejsi úplně v pořádku..

Pokud jsi mladý, tak by ses měl na nějaké zlato vykašlat, a místo toho raději investovat do inovativních akcií, které změní svět. Potom si budeš moci koupit klidně zlatou vanu.

Myslíš do vymyšlených akcií, což jsou vlastně jen smlouvy, že ti někdo něco dá? A co až se někdo rozhodne, že akcie už neplatí?

A co, až se někdo rozhodne, že to zlato od tebe nekoupí. Nebo až se někdo rozhodne, že ti to zlato z trezoru nedá? Vyděláš 00 nic, a ve finále to zlato už nikdy nemusíš vidět. Poměrně blbé ne?