S&P 500 ^GSPC 5,304.72 +0.70%
Tesla TSLA $179.24 +3.17%
Meta META $478.22 +2.67%
Nvidia NVDA $1,064.69 +2.57%
Apple AAPL $189.98 +1.66%
Microsoft MSFT $430.16 +0.74%
Alphabet GOOG $176.33 +0.73%
Amazon AMZN $180.75 -0.17%

WOOD SPAC One představuje po intenzivním hledání a vyjednávání vhodnou cílovou společnost. Společnost Footshop je předním online prodejcem prémiové streetwearové obuvi a oblečení ve střední a východní Evropě. Pokud bude transakce schválena akcionáři SPACU, dojde k akvizici podílu ve Footshopu a následně fúzi obou společností, čímž se akcie Footshopu stanou veřejně obchodované na pražské burze.

„Našim zákazníkům už léta přinášíme ty nejlepší – a zároveň často těžko dostupné – kolekce tenisek a oblečení. Nyní se budeme snažit přinášet hodnotu také našim investorům, obzvlášť pokud se jimi budou moci díky burze stát právě i naši fanoušci. Pro Footshop je tato událost skvělou příležitostí, jak dále upevňovat svou pozici v regionu a naplňovat své vize,“ říká Peter Hajduček, CEO společnosti Footshop.


Footshop znam jen povrchne, takze nebudu toto konkretni IPO komentovat, ale vsem bych doporucil se podivat na aktualni vyvoj nejvice vyhajpovane Pilulky. Cena vyklesala za 2 roky o cca 65%, takze zkuste nepodlehnout FOMO pokud nekde uvidite podobnou PR masirku, aby se z Vas pak nestali bagholderi;)

Já snad takhle z hlavy nedám příklad společnosti, která by třeba 2 roky po IPO nevyklesala. Některé se pak long term vrátí, ale investovat po IPO mi přijde ok jen když člověk chce prvnítýden využít hypu a pak se toho hned zbavit

Super. Každá další firma na naší burze se počítá! Na trhu je teď hodně společností, které by se hodily dostat na burzu ať nám to netáhne jen pár hlavních titulů manipulovaných vládou😅

Nějaký odhadovaný datum vstupu na burzu by byl?

Nyní běží 30denní lhůta, aby se akcionáři SPAC s podmínkami transakce seznámili. Poté se uskuteční valná hromada. V případě, že podílníci obchod schválí, dojde ke sloučení s firmou Footshop v červnu.

Super. Díky 😇

Footshop mám rád a celkem bych už jen z nějaké sympatie možná menší pozici otevřel. Jsem zvědavý, jak to bude vypadat číselně!

Zrovna jsem na to koukal. Toto by mohlo vypadat jako dobrá investice. Uvidíme jestli to bude schváleno. Doufám, že ano.👍

Taky v to doufám, tohle by mohl být zajímavý kousek 😎

Tak uvidíme, jak to dopadne.

O Footshopu slyším celkem často, to by možná mohlo stát za pozornost.