S&P 500 ^GSPC 5,306.04 +0.02%
Nvidia NVDA $1,140.59 +7.13%
Tesla TSLA $176.75 -1.39%
Alphabet GOOG $178.02 +0.96%
Amazon AMZN $182.15 +0.77%
Meta META $479.92 +0.36%
Microsoft MSFT $430.32 +0.04%
Apple AAPL $189.99 +0.01%

Držím palce ja se toho bál jako příliš rizikové i pro mě, ale kdo ví 🤞

Díky👍 tak jako malé, spekulativní složky pro běžného člověka by se to lidé nemuseli tak moc bát. 😉

Můžu se zeptat kdy reálně očekáváte, že se dokončí legislativa? O AV čtu posledních 20let a zatím jsme k ostrému provozu docela daleko. Pak tu máme třeba doručování drony, které je dle mého taky dost v plenkách a nutně by muselo předcházet nějakému dalšímu kroku. Očividně jste ale mladý a plný optimismu, tak třeba se toho všeho ještě dožijete;)

Očekávám dokončení legislativy někdy do konce roku 2025. Někde už jsem četl, že mají už schválenou vlastní výšku, ve které se budou pohybovat. Jinak jak říkáte, jsem mladý, takže mě to až zase tak moc netrápí. 👍

Velmi bych se dividil, kdybychom potkavali vyrobky teto spolecnosti ve vzduchu drive jak za 20let a uprimne doufam, ze davate sve penize take do realnejsich projektu, protoze tohle hranici s gamblingem;)

Držím palce a hodně štěstí. Budeš ho totiž potřebovat... Tohle nemůže dopadnout dobře. Greed je špatná věc...

Toto není jenom o štěstí, ale jsem rád, že mě podporuješ, diky👍

Pro mně je ještě na investici do tohoto sektoru dost brzy. Až bude vyřešená legislativa ohledně provozu těchto vozidel, potom se dá nad tím začít přemýšlet.

Není to teď sice pro každého, ale o to větší tam je potenciál. Jak bude vyřešena legislativa, tak se o to začne zajímat každý.

HIMS

Nevím, jestli to je chyba v tickeru, ale pod tímto tickerem mi to našlo zdravotnickou společnost. Má nějaké plány v oblasti V-TOLLU?
Případně máš nějakou společnost které se v této oblasti také pohybuje?

Z tohoto sektoru nic nemám. Spíš bych to viděl na nějaké ETF, ale vzhledem k tomu, že je to ještě poměrně mladý sektor, tak tipuju, že ETF ještě není. Pokud by někdo o nějakém věděl, tak budu rád za tipy.

Řekl bych, že je to sázka na nejistotu. Vyhnul bych se tomu.

Já bych se tomu sektoru tak moc nevyhýbal, je to jako by ses vyhýbal internetu, když byl ještě v plenkách, a podívej, kde jsme dnes.🚀

Třeba máš pravdu, přál bych ti to. Čas ukáže.

Sektor je zajímavý, ale moc se v něm neorientuji. Akcie je na burze docela krátkou dobu a za tu si prošla masivním propadem. Od IPO je dole o více než 60% což není zrovna dobrý začátek. Graf se mi tedy nelíbí a přesvědčení většiny investorů je asi stále SELL, když to pořád padá. I tak je zde ale velký potenciál, takže držím palce.

Tak většina akcií o IPO padá, proto jsem nenastoupil hned v den IPO, ale počkal si.👍

To je rozumné, teď je mnohem větší potenciální zhodnocení. 😁

Nechci ti nijak tvou investici podkopávat, ale v posledních dnech jsem zahlédl dost prodejů insiderů, zatímco analytici začínají byt pesimističtí a snižují své odhady.

Tak to u těchto inovativních společností bývá. Navíc prodej insiderů nutně nemusí znamenat zlo. Část výplat může být pomocí opcí a akcií, které insideři potom zpeněžují.😉