S&P 500 ^GSPC 5,277.75 -0.53%
Meta META $475.25 -0.97%
Apple AAPL $191.76 +0.93%
Nvidia NVDA $1,145.03 +0.53%
Amazon AMZN $182.65 +0.27%
Microsoft MSFT $430.15 -0.04%
Alphabet GOOG $178.09 +0.04%
Tesla TSLA $176.79 +0.02%

Co si myslíte o tom, jak rychle vyšumělo téma metaverse? Všichni jsme si od toho slibovali dost, ne? 🤔

Já třeba nespoléhal přímo na společnosti, které se snažili vytvořit celý metaverse ($META-1.0% ), ale spíš na akcie typu $NKE+0.4% , které měly do "metaversů” dodávat zboží.

Už zase přemýšlím, jestli těch „technologií budoucnosti“ nemám v portfoliu moc. 😌

Co vy? Držíte ještě něco, co s metaverse souvisí?

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Z metaverse aktuálně "jede" jediná věc, a to je VR gaming, kde je tím velkým tahounem Valve + některé zajímavé VR herní tituly. Metaverse jako taková přijde až s dalším bull runem, ale těžko ve formě, že nám nahradí realitu.

Tímto šílenstvím jsem se nikdy nenechal unést. Už jen z principu věci, potřebuješ k tomu nějakou náhlavní soupravu, kterou doporučují max 30min denně nebo tak nějak, jinak budeš mít následky a nebude to snesitelné. Takže si toho "lepšího světa" užiješ na půl hodinky a pak čágo? Blbost.

Nikdy jsem tam příležitost neviděl, šlo jen o zaujatý pohled Zuckerberga a dalších jedinců, kteří tam ztratí prachy a nakonec pujdou po AI jako ostatní.

Dosly levne penize, tak se v prvni rade zrusi nesmysly, jen houst;)

Je to jako u všeho. Teď je trochu útlum, ale jak se o tom začne mluvit (dost možná třeba s rostoucí cenou Etherea), tak se pravděpodobně rozjede další hype. Nebo stačí aby nějaká společnost představila něco smysluplného, co ten hype zase nastartuje

Metaverse je hudba budoucnosti. $META-1.0% tak už utopila hodně peněz na to, aby se na to jen tak zapomnělo. V kvartálních výsledcích se dozvíme víc.

Vidím to podobně. Měl jsem obavy z toho, kolik do toho investují, ale věřím tomu.💸💯

Toho názoru jsem byl taky, dokud jsem neviděl kam to směřuje, výsledky Mety, škrty Mety a příchod AI, kde rozhodně nemohou jen přihlížet.

Když opomenu samotný Metaverse, tak i přesto stále držím $META-1.0%, protože věřím v zákaz Tiktoku v USA, což by mohlo cenu hodně posunout.

Už nedržím nic, co by s metaverse souviselo. Vlastnil jsem akcie $META-1.0%, které jsem prodal tak nějak kolem nuly. Nelíbilo se mi rozhodování společnosti.

Taky jsem před pár týdny vedl tento myšlenkový pochod, AI zkrátka metaverse zadupala do země, když to tak řeknu - https://bulios.com/status/94303