S&P 500 ^GSPC 5,308.21 +0.07%
Nvidia NVDA $1,129.11 +6.05%
Tesla TSLA $177.38 -1.04%
Alphabet GOOG $178.02 +0.96%
Apple AAPL $191.51 +0.81%
Microsoft MSFT $428.53 -0.38%
Meta META $477.40 -0.17%
Amazon AMZN $180.55 -0.11%

Copak to dneska vidím?🤔 Aaa už vím $BAC-0.7% nám padá. První co vždycky udělám, tak mrknu na zprávy. A ejhle netrvalo mi dlouho, a hned jsem narazil na zprávu, že $BAC-0.7% má nerealizovanou ztrátu v dluhopisovém portfoliu ve výši 99 miliard dolarů.

Asi jsme našli pravděpodobnou příčinu poklesu ceny akcie. Tohle není totiž zpráva, kterou investoři rádi slyší.😉 Bohužel pro mně je ta cena stále vysoko, a tím pádem zde ani teď neplánuju žádné příkupy.🙁

A jak jste na tom vy investoři? Přikupujete?

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Tak ta informace nějak extra nová není, proto je ta banka i tak vyklesaná oproti konkurenci. Dnešní pohyb bych spíš dal za vinu té obyčejné tržní volatilitě.

Jak píšeš, o této masivní ztrátě už se nějakou dobu ví. Snad měsíc zpátky jsme to řešili s lidma na Twitteru, že to mnozí přehlíží.

Ale furt není dost vyklesana.🙁 Rád bych ji viděl pod 20 $ 😉

Nepřijde mi že zrovna padá jestli nějaké 1.5% to neberu jako nějaký pád teda. Každopádně je to zajímavá informace a uvažuji že najdu náhradu. 😁 Někdo nějaké návrhy kromě samozřejmě JPM co je už nahoře.

No, v této době bude horší najít náhradu. Velké banky jsou celkem Up, a ty malé zase můžou být risky.

No mě až tak právě ta $BAC-0.7% nahoře nepřijde pád je tam už od nějakého loňského února skoro 50% 🙂 proto jsem do ní trošku nalil 😁

$BAC-0.7% v portfoliu nemám. Vidím na trhu jiné, potažmo kvalitnější banky. V tomto prostředí si musíme dávat všichni dobrý pozor.

Dneska jsem tam trochu přihodil, ale jsem opatrný kvůli tomu, co se v poslední době děje.

Přesně, každý ať jde podle toho jak tu situaci vnímá, nebo jak se cítí.👍

myslím že banky asi většina bank na dluhopisech projede, protože prý co jsem tak někde četl tak jich je více a ne všechny jsou fajn, prý nějaké z roku 2020 nebo 2022 (už napamatuji) jsou pro ně dost ztrátové, dlohopisy budou ještě určitě zase téma u někoho z dalších bank.

Tak ono záleží na tom, zda tu ztrátu zrealizují, to není vůbec řečeno. A myslím si, že velké banky jako je $BAC-0.7% , tak ty jsou v tomto ohledu silné.