S&P 500 ^GSPC 5,303.27 +0.12%
Nvidia NVDA $924.79 -1.99%
Tesla TSLA $177.58 +1.57%
Alphabet GOOG $177.29 +1.06%
Amazon AMZN $184.70 +0.58%
Meta META $471.91 -0.28%
Microsoft MSFT $420.21 -0.19%
Apple AAPL $189.87 +0.02%

Dívám se, jaké události jsou naplánované na následující týden.

Partner

Taky volno, burza off a tak i hlava. :D Snažím se věnovat přítelkyni, přátelům či sobě. takže výlet do přírody třeba, sport a tak. Maximálně jen čtivo a nebo teď i tady to zkouknout a napsat pár odpovědí, řádku. :)

Tak je to správně, po náročném týdnu je třeba vypnout. Dneska máme krásně takže určitě nějaký výlet do přírody. V pondělí nám to zase začne, tak ať jsme v největší psychické pohodě.

Partner

Přesně tak. Hlavně by se člověk zbláznil, dříve jsem pořád sledoval grafy a snažil se dělat obchody, ale zjistil jsem, alepoň u mě, že čím víc se snažím právě třeba porážet trh, tím více dělám obchody z emocí než rozumu, proto jsem si ten víkend prostě začal dělat off od tohoto světa, i přesto, že jej mám rád. :)

Trhy příliš nesleduji, ale dál se vždy snažím učit nové věci ze světa investování. Je to pro mě i svým způsobem odreagování a odpočinek.

Jak kdy😁 ale většinou se připravují na nadcházející týden. Projdu všechny události, patterny tak, abych byl připraven.

Odpočinek, přítelkyně, a je i čas na sledování nějakých zajímavých videí o akciích aby si člověk prohloubil znalosti do čeho investuje plus analýza potenciálně noých  akcií na přidání do portfolia 👍

Užívejte slunečný víkend.

Já odpočívám po náročným týdnu a věnuji se známým a rodině 👍

Tak to má být, je chytré, že je burza otevřená jen v týdnu. Člověk si aspoň hezky odpočine, nechybí vám někomu obchodování i o víkendu?

Přesně tak. Obchodování o víkendu mi občas chybí, ale to je vážně málokdy, jen když člověk nemá co dělat.