S&P 500 ^GSPC 5,304.72 +0.70%
Tesla TSLA $179.24 +3.17%
Meta META $478.22 +2.67%
Nvidia NVDA $1,064.69 +2.57%
Apple AAPL $189.98 +1.66%
Microsoft MSFT $430.16 +0.74%
Alphabet GOOG $176.33 +0.73%
Amazon AMZN $180.75 -0.17%

Používáte Revolut? Jasně, akcie ani krypto není skutečně vaše, ale osobně mi přijde skvělá funkce zaokrouhlení plateb a následné poslání na "spořicí” účet.

Odtam jdou peníze rovnou do nějakých volatilních krypto titulů a za dva roky používání máte z "ničeho" 20 tisíc Kč.💶

Za mě super cesta, jak něco málo ušetřit každý den. Co myslíte? 🧐


V zahraničí se to hodí. Převody měn jsou rychlé a můžete k tomu mít i vlastní kartu. Nicméně jsou tam vazby na Rusko co vím a to ubírá na důvěryhodnosti.

hele nepoužívám není tam nic lákavé, kurzy mají horší než banka a to je max čím mě mohl Revolut oslovit tím že jsem dost často v zahraničí, každopádně pro někoho kdo nemá nic lepší tak možná super věc

Teda nevím, ale Revolut používám právě na směnu měn. Ve většině časů je na tom líp než banka.

Já Revolut používám na virtuální kreditní karty a rád bych začal i na lepší směnný kurz.

Co si pod tímhle mám představit? Vite kam ty peníze jdou nebo s tím někdo jiný gambli? Jaké zhodnocení to dělá nebo by mělo udělat?

Jde o to, že se zaplacená suma vždycky zaokrouhlí a peníze navíc se pošlou bokem. Tyhle peníze pak doslova sázíš na krypto - nic neočekáváš a nebojíš se o ně, protože jsou to jednotky korun denně.

Vy osobně vybíráte na co si "vsadíte" nebo na to je nějaký algoritmus od Revolutu? Zajímalo by mě taky jak jste se dostal k těm 20k czk? Co z toho jsou ty drobné a co (potenciální) výnos?

Používám Revolut na směnu CZK/USD. Přijde mi to výhodnější než kurzy od banky. Přes co kupujete USD vy?

Já teda osobně zatím nepoužívám. Ovšem zní to zajímavě a co jsem tak slyšel od lidí, a kamarádů tak si to docela pochvalovali, takže se na to časem podívám, a možná zvážím nějaké využití.