S&P 500 ^GSPC 5,310.48 +0.04%
Tesla TSLA $182.32 +4.22%
Meta META $463.30 -1.18%
Microsoft MSFT $429.98 +1.09%
Amazon AMZN $181.78 -0.96%
Apple AAPL $192.36 +0.69%
Alphabet GOOG $178.68 +0.12%
Nvidia NVDA $948.05 +0.03%

Rozhodně je to pěkné. Poměrně mě výsledky překvapily a doufám že se této společnosti bude dařit i nadále a výsledky při nejlepším do budoucna budou aspoň takové jako byli včera.

Já jí kupoval za 200 kvůli metaverse :D

I tak je to pěkný výdělek :)

Růst za poslední měsíce  je opravdu enormní. Na druhou stranu akcie dohání dřívější propady a opět se pomalu dostává na výsluní. Pokud neztopí veškeré peníze v Reality Labs a dokáží na tom postupně profitovat, bude to dobrá akcie. Nyní už je ale dosti drahá.

Výnosy sice rostly ale přijde mi reakce trhu přehnaná. To je stejný jako včera s Microsoftem. Určitě skvělý nárůst uživatelů na sociálních sítích. Metu jsem měl ale prodal jsem, nelíbil se mi jejich plán s Metaverse. Celkově je to takové ošklivé podnikání.

Z racionálního hlediska si taky myslím, že je reakce přehnaná. Je to kvůli panujícímu optimismu ohledně Mety.

Kdysi jsem kupoval za 140$ ale na 150$ jsem pustil nějak metě nevěřím :/ ale hezky to roste mužů už jen koukat 😅

$META-1.2% je mrtvá. Prostě má už to nejlepší za sebou. A investoři si naivně myslí, že může ještě rakově růst, jenom proto, že to tak bylo v minulosti. Jediné, co je tady pozitivní, tak je Metaverse. To si ale raději počkám na společnost, která se bude zabývat pouze tímto oborem, a nebudou ji táhnout dolů jiné, staré věci.😉

Já si zase myslím, že Metaverse je při ohodnocování této akcie vcelku irelevantní, lepší je s ním nepočítat. To, že má Meta to nejlepší za sebou se řiká hodně dlouho a stále nic... Tak uvidíme.

Uvidíme no. osobně bych se ale koukal po něčem, co má větší růstový potenciál.

Partner

Určitě potěší @marekondrej1 Štve mi, že jsem ji nevěřil víc, měl jsem ji koupenou už kolem 90$. Pak jsem na 160$ bohužel vše prodal, pač jsem chtěl zisk a nevěřil, že se podívá přes 200$, Pak jsem na zkoušku koupil už jen jednu akci na 170$. Každopádně super, ale taky bych byl už opatrný, fb a ig teda bude ještě dlouho a whatsupp též, osobně k komunikaci používám whatsupp stále, ale myslím si, že vše co tento týden vyletělo půjde k nějaké "korekci" jakmile příští týden FED oznámí úrokové sazby o dalších 0.25 bodů.

To nejspíš ano, divil bych se, kdyby nějaká forma korekce nepřišla. Jinak i ten 1 kousek za 170 je krásný. 😉

FB, Insta, WhatsApp = stabilní cash cows ktere si dokazou alespon diky zpravam udrzet miliardy uzivatelu a maji dalsi silny potencial pro synergie. Tohle je taky skvela baze pro vyzkoušení a integraci elementu metavezra a 1st mover advantage v takovem svete. META dokaze propojovat lidi a urcite dokaze vhodne zapojit i potrebne byznys partnery pro realizaci. Mozna taky pronikne do payments, ale zde je treba postupovat velmi opatrne

Nedokážu si představit, že by tyto platformy v blízké době něco nahradilo... Discord? Twitter? Moc tomu nevěřím, ačkoliv tyto 2 sítě mám rád.

Co jsem se tak koukal tak ty zisky nebyly vůbec špatné. Jediné, kde společnost analytiky zklamala, tak bylo Realty Labs, kde byla vykázána vyšší ztráta než se očekávalo.

META JE MRTVÁ VĚC

Chtěl si říct metaverse ne? 😅