Rozhodně je to pěkné. Poměrně mě výsledky překvapily a doufám že se této společnosti bude dařit i nadále a výsledky při nejlepším do budoucna budou aspoň takové jako byli včera.

Já jí kupoval za 200 kvůli metaverse :D

Růst za poslední měsíce  je opravdu enormní. Na druhou stranu akcie dohání dřívější propady a opět se pomalu dostává na výsluní. Pokud neztopí veškeré peníze v Reality Labs a dokáží na tom postupně profitovat, bude to dobrá akcie. Nyní už je ale dosti drahá.

Výnosy sice rostly ale přijde mi reakce trhu přehnaná. To je stejný jako včera s Microsoftem. Určitě skvělý nárůst uživatelů na sociálních sítích. Metu jsem měl ale prodal jsem, nelíbil se mi jejich plán s Metaverse. Celkově je to takové ošklivé podnikání.

Kdysi jsem kupoval za 140$ ale na 150$ jsem pustil nějak metě nevěřím :/ ale hezky to roste mužů už jen koukat 😅

$META+0.1% je mrtvá. Prostě má už to nejlepší za sebou. A investoři si naivně myslí, že může ještě rakově růst, jenom proto, že to tak bylo v minulosti. Jediné, co je tady pozitivní, tak je Metaverse. To si ale raději počkám na společnost, která se bude zabývat pouze tímto oborem, a nebudou ji táhnout dolů jiné, staré věci.😉

Partner

Určitě potěší @marekondrej1 Štve mi, že jsem ji nevěřil víc, měl jsem ji koupenou už kolem 90$. Pak jsem na 160$ bohužel vše prodal, pač jsem chtěl zisk a nevěřil, že se podívá přes 200$, Pak jsem na zkoušku koupil už jen jednu akci na 170$. Každopádně super, ale taky bych byl už opatrný, fb a ig teda bude ještě dlouho a whatsupp též, osobně k komunikaci používám whatsupp stále, ale myslím si, že vše co tento týden vyletělo půjde k nějaké "korekci" jakmile příští týden FED oznámí úrokové sazby o dalších 0.25 bodů.

FB, Insta, WhatsApp = stabilní cash cows ktere si dokazou alespon diky zpravam udrzet miliardy uzivatelu a maji dalsi silny potencial pro synergie. Tohle je taky skvela baze pro vyzkoušení a integraci elementu metavezra a 1st mover advantage v takovem svete. META dokaze propojovat lidi a urcite dokaze vhodne zapojit i potrebne byznys partnery pro realizaci. Mozna taky pronikne do payments, ale zde je treba postupovat velmi opatrne

Co jsem se tak koukal tak ty zisky nebyly vůbec špatné. Jediné, kde společnost analytiky zklamala, tak bylo Realty Labs, kde byla vykázána vyšší ztráta než se očekávalo.

Timeline Tracker Overview