S&P 500 ^GSPC
4,961.69
-0.28%
Nvidia NVDA
$668.70
-3.72%
Meta META
$466.85
-0.93%
Alphabet GOOG
$143.50
+0.91%
Microsoft MSFT
$399.35
-0.85%
Amazon AMZN
$167.79
+0.42%
Tesla TSLA
$193.01
-0.39%
Apple AAPL
$181.61
+0.03%

Nic se už dít nebude :) Ale byla by to zábava... :)

Tenhle pruzkum vypada zajimave: https://www.cnbc.com/2023/05/04/americans-growing-worried-about-the-safety-of-their-bank-deposits.html cca 50% americanu se ve vetsi nebo mensi mire obavaji o sve vklady v bankach

Pokud ne tenhle týden, tak ten další. Myslím si, že je to nevyhnutelné, tak sem s tím. 😁

Snad se lidi nezaleknou a nepřestanou bankám věřit. Za mě to zas dá prostor pro růst obrovským bankám jako je $JPM+0.1% $C-0.2% $GS+0.1% a ostatním. Myslím si, že můžeme očekávat nárůst klientů a věřitelů právě u těchto bank.

hele asi padne ještě pár bank pročistí se to trochu a bude zas klid :D

Další banky již v problémech jsou jen se to ještě tolik veřejně neventiluje. Ještě nás toho čeká hodně, ale jestli to bude závažné, to nevím...

Právě, že mi přijde, že se to začíná ventilovat... a to hodně :D

Myslím, že úroveň paniky bude stoupat. Zároveň ale očekávám že hlavně v USA bude banky dost zachraňovat a držet nad vodou Fed a vláda.

Jenže v jednu chvíli přijde zlom, kdy už by nebylo možné zachránit všechny... 😨

a pak si všichni koupí bytcoin a bude to paráda! :-D

Podle mne nadcházející týden by mohl být ještě v klidu, ale řekla bych, že v USa to pár bank čeká, je tam i hodně takových těch lokálních, ale ty zase nemají moc vliv na trh. Každopádně doufám, že teď by to mohlo být trochu víc napohodu

Jo... tak ono asi nikdo nečeká, že padne JPM

Záleží na klientech a jejich panice. Jak říkal včera Buffett, panika je přehnaná a lidé by se neměli tolik strachovat. Někdo možná padne, ale budou to ti, kteří hazardovali když mohli.

Nedávné prodeje BRK: $BK+0.7%  $USB-1.0% , $WFC+0.9%

Jasně, já neříkám, že tam problémy nejsou, jsou a pravděpodobně někdo ještě padne. Spíš to cílím na to, že veřejnost by se tím neměla až tolik zabývat a zbytečně panikařit, když budou jejich vklady v pořádku. Panika a vytahování vkladů ty problémy spíš ještě víc prohloubí.

Upřímně doufám že se teď pár týdnů nic dít nebude, jelikož už toho bylo docela dost. Ovšem je dost pravděpodobné že ještě nějaké problémy přijdou.

Bojím se, že to propukne hned zítra

Dnes je "zítra" a nic propuklo. :)