S&P 500 ^GSPC
5,102.71
+0.13%
Nvidia NVDA
$802.31
+1.41%
Meta META
$495.21
+1.04%
Tesla TSLA
$200.22
-0.82%
Apple AAPL
$180.10
-0.36%
Alphabet GOOG
$139.41
-0.26%
Microsoft MSFT
$413.49
-0.04%
Amazon AMZN
$176.78
+0.01%

Tahle metaverse kryptoměna nabízí podle analytiků unikátní investiční příležitost

Kryptoměny jsou určitě druh investice, který by neměl chybět v téměř žádném portfoliu. Možností využití je opravdu mnoho, přesto existují kryptoměny, které si zaslouží vlastní kategorii. Takzvané metaverse kryptoměny, které fungují jako platidlo v metaverse světech. Jednu takovou si dnes představíme a podíváme se, zda se její nákup vyplatí...   


Akcie kryptoměny (SAND) se zdají být nezadržitelně na vzestupu, když za posledních 24 hodin vzrostly o více než 17 % 😅. Pohyb ceny přichází v návaznosti na vzrušující zprávy od významné poradenské firmy. 

V době psaní tohoto příspěvku je kryptoměna (SAND) aktuálně 34. největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace. Investoři si však nyní kladou otázku, zda si tato kryptoměna dokáže udržet dynamiku. 

(SAND)


O Sandboxu jsem se zmiňoval již ve včerejším příspěvku Nákup virtuálního pozemku v metaverse: Průvodce pro začátečníky ale samotná kryptoměna (SAND) je natolik zajímavá, že si podle mě zaslouží vlastní příspěvek. 

Společnost PricewaterhouseCoopers (PwC) Hongkong včera totiž oznámila, že si koupila virtuální pozemek. "LAND" představuje virtuální nemovitost v podobě non-fungible tokenu (NFT) v metaverzu The Sandbox. 

Konkrétní pozemek a cena zakoupeného pozemku nebyly zveřejněny, partner společnosti PwC Hongkong však vysvětlil následující: "Využijeme naše odborné znalosti k tomu, abychom klientům, kteří chtějí využít metaverza, poskytli poradenství v celé škále výzev, které tento vznikající globální digitální fenomén představuje."

https://twitter.com/Meta365Official/status/1474251257422708738 

Provozní ředitel společnosti Sandbox Sebastien Borget si navíc nákup pochvaloval a dodal: "Metaverze je otevřená pro podnikání. Vítáme společnost PwC Hongkong, aby si vyzkoušela, jak The Sandbox podporuje nové pohlcující zážitky a způsoby, jak se značky mohou spojit se zákazníky."

Fanoušci The Sandbox rychle rozpoznali, jak velký význam tato novinka má. PwC je renomovaná poradenská firma, která jistě dodá krypto bance SAND pocit legitimity. V důsledku toho je po předpovědích cen Sandboxu kryptoměny velká poptávka. Pojďme se na ně rovnou vrhnout.

Předpovědi cen kryptoměny Sandbox: 

  • Společnost Gov Capital předpovídá cenu pro rok 2025 na úrovni 61,58 dolarů. Působivě to znamená nárůst o 914 % oproti současným cenám. Předpověď vychází údajně z "procesů hlubokého učení" a technické analýzy 😅.
  • Wallet Investor má cenovou předpověď pro rok 2025 na úrovni 31,14 dolarů. Tato předpověď představuje růst o 413 %. Wallet Investor také poznamenává, že sentiment kolem kryptoměny SAND byl v posledních 30 dnech neutrální. 
  • CoinPriceForecast předpovídá cenu pro rok 2025 na úrovni 25,03 dolarů. Tato předpověď znamená nárůst o 312 % oproti současným cenám. Společnost CoinPriceForecast navíc této předpovědi také dosáhla pomocí vlastní "technologie hlubokého učení".
  • Digitalcoin má cenovou předpověď na rok 2025 ve výši 11,87 dolarů. Tato předpověď představuje růst o 95 % a je výrazně nižší než tři výše uvedené předpovědi. 

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

To záleží pouze a jen na "odbornících" z Tether treasury kam Vám pošlou cenu Béčka

myslíte? 🤔

Zajímavá inspirace, jdu na vlastní due diligence! 😏

vypadá docela dobře 😁

No jasně, že ano 😄

hotovo, koupeno 😄 už dávno

tak to držím palce 😄