Jak vysoko může závést metaverse Shiba Inu?

Měna roztomilého psa se podle všeho vrací do hry. Nejrůznější servery nabízejí předpovědi, ve kterých šroubují cenu této mince do výšin. Za růst ceny může jiná kryptoměna, respektive její držitelé. Mimo toto zjištění může i za větší zájem o Shibu její potenciál v metaversu. V čem konkrétně tkví potenciál? A jaká měna pomohla tomuto pupcoinu? Odpovědi na otázky se dozvíte níže.

 

Co byste tedy dnes měli vědět o SHIB?

Inu, Shiba Inu se triumfálno vrátil mezi 10 nejlepších tokenů nakupovaných velrybími peněženkami ETH. Podle WhaleStats se o meme coin v poslední době zajímá řada významných kryptografických hráčů. "Jiraiya", zjevná velryba Etherea, nedávno nakoupila SHIB v hodnotě více než 1 milion dolarů.

To samozřejmě vyvolává otázku, proč je o SHIB v poslední době takový zájem?

Důvodů, proč být v těchto dnech na pupcoinu, je vlastně hned několik. V pondělí se na Twitteru největší australský nezávislý vývojář videoher PlaySide Studios rozzářil obdivem k tokenu SHIB.

Mnozí mají podezření, že zařazení PlaySide odráží serióznější zkoumání očekávaného konceptu metaverza ze strany SHIB. Shiba Inu už několik měsíců naznačuje uvedení své sběratelské karetní hry pro více hráčů. Hra bude údajně obsahovat vlastní nehratelné žetony Shiboshi (NFT) a bude přímo zahrnovat měnu SHIB. Není však jasné, jak přesně.

Vzhledem ke všem projektům, které se Shiba Inu pracují, není její nedávná popularita žádným překvapením. Proto se s měnou SHIB, která se v současnosti nachází na úrovni 0,0000218 USD, podívejme, kam by se podle odborníků mohla posunout.

Co bude s SHIB dál?

  • Wallet Investor vidí Shiba Inu jako jednoznačně výhodný nákup. Web totiž stanovil jednoletou předpověď na 0,0000589 USD a pětiletou předpověď na 0,000210 USD za token pro silný krátkodobý i dlouhodobý růst.
  • Podobně býčí názor na SHIB zastává i CryptoNewsZ. Předpovídá, že token do čtvrtého čtvrtletí letošního roku dosáhne hodnoty 0,0000623 USD a do roku 2025 klesne o nulu na 0,00010 USD.
  • A konečně CoinQuora je ohledně Shiba Inu o něco nejistější. Web stanovil býčí rozpětí pro rok 2022 mezi 0,0000567 a 0,0000806 dolaru. Pro rok 2023 stanovila cílovou cenu kolem 0,0007 USD, pro explozivní růst. Pro rok 2025 předpokládá, že SHIB dosáhne až 9 centů za token.

Upozornění: Tento článek není investičním doporučením.


Zainvestoval jsem pár korun, tak třeba za pár let překvapí. Koupil jsem ho stejně pro srandu.

Já se radši držím víc u toho zmiňovaného $ETHUSD-2.2%

Metaverse je prostě všude :)

Timeline Tracker Overview