S&P 500 ^GSPC
4,981.84
+0.13%
Nvidia NVDA
$674.72
-2.85%
Alphabet GOOG
$143.84
+1.15%
Amazon AMZN
$168.59
+0.90%
Meta META
$468.03
-0.68%
Tesla TSLA
$194.77
+0.52%
Apple AAPL
$182.32
+0.42%
Microsoft MSFT
$402.18
-0.15%

Jsou podle Vás Američané moc obézní? Co takhle vydělávat na tom, když se snaží zhubnout?

Medifast vyrábí, distribuuje a prodává produkty na hubnutí a produkty související se zdravím prostřednictvím webových stránek, MLM, telemarketingu a franšízových klinik pro hubnutí. Díky MLM nemají skoro žádný dluh.

Je společnost za dobrou cenu? Za kolik bych ji byl ochotný koupit? Jaká má rizika? Jak vypadají výsledky mé analýzy účetních závěrek od roku 2010? To vše se dozvíte na HEROHERO.

https://herohero.co/idh

Co je to MLM?

Multi-level marketing (česky víceúrovňový marketing), také známý jako síťový marketing je systém distribuce a prodeje produktů nebo služeb, kde jednotliví prodejci nejsou odměňovaní pouze za svoje prodeje, ale také za prodeje lidí, které do sítě přivedli.

Zjednodušeně. Když koncová cena pro zákazníka je 100 Kč, velkoobchodní cena bývá okolo 70 Kč. Prodejce si kupuje zboží za 70 Kč, aby jej prodával svým zákazníkům za 100 Kč. Díky tomu vydělá 30 Kč. Pokud přivede do sítě dalšího prodejce 2, dostane slevu na velkoobchodní nákup. Díky tomu bude prodejce 1 nakupovat za cca 67 Kč a prodávat za 100 Kč, tedy vydělávat 33 Kč a zároveň když prodejce 2 nakoupí zboží za 70 Kč, 3 Kč z jeho nákupu dostane prodejce 1.

Pokud prodejce 1 přivede do sítě deset prodejců, dostává 10 x 3 = 30 Kč a tím příjmy z jeho sítě začnou být větší než příjmy z jeho vlastního prodeje.

Jak bylo zmíněno, systém má více úrovní, a proto jsou prodejci motivovaní přivádět a podporovat velké množství nováčků, díky čemu si mohou vybudovat velkou síť, která jim bude přinášet statisícové až milionové odměny.

Robert Kiyosaki tento systém prodeje nazval businessem pro 21. století.

Není MLM pyramidové schéma? Ne, ale je často se pyramidová schémata za MLM vydávají. Aby bylo MLM úspěšné, musí být dlouhodobě udržitelné a musí mít kvalitní produkt, systém distribuce i marketing. Pyramidové schémata většinou mají kvalitní marketing i systém distribuce, ale postrádají kvalitní produkt, a proto nejsou dlouhodobě udržitelné.

Férová cena a všechny ukazatele z účetních závěrek od roku 2010 na HEROHERO

https://herohero.co/idh


Trochu takové promo na svůj HEROHERO,co ? :)

Tak trochu :)

Za mne raději ne

A co kdyby si místo tohohle šli ráno zaběhat?

To už je práce a to je fuj... :-D

Produkty budou možná ještě více návykové než nějaké normální. A hlavně to nebude moc přírodní...(si myslím)

Tohle téma mi je proti srsti podobně jako tabákové společnosti. Sám se kolem sportu, fitness a zdraví pohybuju a “zázračné” diety v pytlíku, kterým lidé věří a vyhazují za ně peníze mi přijdou snad ještě horší než společnosti, které vyrábějí věci, že kterých lidé obézní jsou… 🤷‍♂️

Od MLM bych se drzel co nejdal, mrknete treba na https://www.csfd.cz/film/432996-betting-on-zero/ kde se resi Herbalife.

Věřit, že začnou amíci žít zdravěji? Jako myšlenka je správná, ale její realizace? :D Raději budu skeptik s akciemi MCD a KO 😂

Osobně bych radši investoval do toho trendu co je, a to je to, že spíš společnost tloustne než hubne, proto mi přijde lepší vydělávat právě na tom, přes společnosti typu $MCD+0.0% apod.

Nápad dobrý, ale těch lidí, kteří chtějí zhubnou a budou to dodržovat je zrovna v USA jen málo.