S&P 500 ^GSPC
4,967.23
-0.88%
Nvidia NVDA
$762.00
-10.00%
Meta META
$481.07
-4.13%
Amazon AMZN
$174.63
-2.56%
Tesla TSLA
$147.02
-1.94%
Microsoft MSFT
$399.12
-1.27%
Apple AAPL
$165.00
-1.22%
Alphabet GOOG
$155.72
-1.10%

AI to vidí s výsledky Disney $DIS+0.2% jasně, podle ní je až 77% šance, že překoná odhady EPS, zatímco u tržeb dává "pouze" 37% šanci na překonání tržeb.

Takto to vidí analytici 👇

Konsenzuální hodnota tržeb je stanovena na 22,44 miliardy dolarů, což naznačuje růst o 4,34% oproti předchozímu čtvrtletí. U EPS počítají s 0,99$.

Zajímavý je taky odhad pohybu ceny akcie s jakým AI počítá po uvedení výsledků a v následujícím týdnu:

Post-release price volatility - MEDIUM

Post-release Overnight Move: ±4.5%

Post-release 1-week Move: ±7%

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No, ja by som v tejto chvíli do takýchto akcií nešiel, pretože keď sú ľudia nútení obmedzovať výdavky a stúpajúce hypotéky mnohých k tomu prinútia, tak jedným z prvých škrtov budú práve takéto, najmä u tých, ktorí majú aj Netflix, aj Disney, proste viaceré, je jednoduché povedať si- stačí mi Netflix. Možno za pol roka, skôr za rok😉

Jj jak si Pavle první komentář, taky bych se spíše přikláněl k poklesu ceny protože jsem četl o tom úbytku jejich uživatelů. Mám $DIS+0.2% rád a zainvestováno, s případným poklesem budu přikupovat dále. Ovšem to hodnocení AI vypadá zajímavě a bylo by fajn kdyby to vyšlo, budu možná večer před uzavřením přemýšlet jestli na tom něco spekulativně neudělat. 🤔 ...zajímalo by mě jaké jsou tábory, kolik lidí co očekává.

Uvidí se jak to bude s těmi předplatiteli... Dnes jsem ale četl, že vytváří svůj vlastní AI tým, tam jsem dost zvědavý co to může do budoucna přinést.

Téda, no takže se také vrhli do AI aby nezůstali pozadu, no tak snad to bude mít úspěch.

Co je to za web? Rád bych se na to také podíval.

Narazil jsem na to na twitteru, jmenuje se to Proximilar - https://stocks.proximilar.com/DIS/main

To je zajímavý nástroj, tušíme, jak byl doposud přesný?

Tohle je celkem zajímavé. Zajímalo by mě ale, jestli tady někdo z vás pomocí AI obchoduje nebo už zkoušel obchodovat. Celkem mě to láká, ale ani pořádně nevím kde začít 😀

Taky jsem to ještě nezkoušel a zatím na to ani nespěchám. Ale už se tu myslím v příspěvcích právě obchodování s AI řešilo, takže se tu někdo najde.

Četl jsem něco, že se neočekává bůh ví co kvůli možnému úbytku předplatitelů v čtvrtletí. Tak uvidíme jestli to AI vyjde.

Viděl jsem nějakou statistiku na Yahoo no, tam to zakládají na tom, že výsledky Disney za třetí čtvrtletí fiskálního roku 2023 budou odrážet klesající růst počtu předplatitelů Disney+. Disney+ měl k 1. dubnu 2023 157,8 milionu platících předplatitelů ve srovnání se 161,8 milionu k 31. prosinci 2022, takže počítají s dalším poklesem.