Využijte šance dokud to jde: Společnost Evgo přichází s novým partnerstvím, které požene akcii vysoko

Nějakou dobu zpátky jsem zmiňoval, že společnost Evgo $EVGO+0.8% může mít předpoklady pro vysoký budoucí růst. Tyto zprávy podporuje vzrůstající energetická krize, která vymrští zájem o automobily EV do nebes a tudíž bude potřeba i více nabíjáren pro tyto vozy. $EVGO+0.8% si připisuje další skvělé partnerství, které má pomáhat společnosti k hlavním cíli: Stát se udržitelnou miliardovou společností. 

Proč vidím vysoký potenciál ve společnosti Evgo?

Menší výhled pro možnosti nabíjáren EV v Evropě

Jen v Evropě máme aktuálně k dispozici okolo 1 milionu nabíjáren pro automobily EV, v průběhu dalších let je zde potenciál pro vybudování až celkového počtu nebo spíše potřeby tohoto počtu až 20 milionů nabíječek pro EV.

Co je nového?

  • Společnost Evgo $EVGO+0.8%  uzavřela další dohodu o partnerství, tentokrát se známou retailovou bankou.
  • Nedávné hodnocení analytiků také upozorňuje na některé údaje, které mohou signalizovat vysokou ziskovost v budoucnu.
  • Pokud hledáte slibnou investici do elektromobilů (EV), ještě není pozdě na nákup.

Vývoj $EVGO+0.8% 

Určitá volatilita akcie je zde oprávněná, jedná se stále o mladou společnost, která má svůj boom teprve zažít ( I tak si vede akcie poměrně dobře od začátku roku).

V posledních dvou měsících byly akcie společnosti $EVGO+0.8% na vzestupu. Od února akcie $EVGO+0.8% vzrostly z pouhých 7 dolarů za akcii až na současnou cenu kolem 12,38 dolaru za akcii. Nebude však po tomto neuvěřitelném vzestupu brzy docházet energie z baterií?

Podle mého názoru jsou akcie $EVGO+0.8% na dlouhou dobu. I když se v poslední době trochu vyrovnaly, nyní je tu, ještě více, co naznačuje, že tato společnost zabývající se nabíjením elektromobilů skončí jako lídr v této oblasti.

Například poté, co již uzavřela několik klíčových partnerství, nedávno uzavřela další takovou dohodu. To však není vše. Nedávné býčí hodnocení analytiků upozorňuje na několik údajů, které signalizují vysokou ziskovost v budoucnu.

Tato společnost v rané fázi vývoje má samozřejmě ještě hodně co dokazovat. Velká část jejího potenciálu již byla také zohledněna v ceně jejích akcií. Ale pokud jste nakloněni vzestupu elektromobilů, ještě není pozdě na nákup akcií $EVGO+0.8%.

Akcie EVGO a nejnovější zprávy o partnerství

Společnost $EVGO+0.8% neztrácí čas a získává jednu důležitou výhodu za druhou, tím je myšleno navazování vícero dobrých partnerství. Patří mezi ně dohody s tradičními výrobci automobilů a majiteli vozových parků. Kromě toho společnost uzavřela také dohody s kamennými podniky, aby mohla provozovat svá zařízení v jejich provozovnách.

Nedávno společnost uzavřela takovou dohodu se známou retailovou bankou. Společnost $EVGO+0.8% zřídí nabíjecí stanice v 50 obchodních místech této banky. To se může zdát jako hodně, zejména proto, že tento provozovatel rychlonabíjecích stanic DC Fast Charging (DCFC) jich má v provozu již 850.

  • Zde vidím poměrně dobrý katalyzátor pro růst akcie.

Tento poskytovatel infrastruktury pro elektromobily se postupně stává předním jménem v této oblasti. A s tím, jak bude pokračovat v uzavírání těchto typů smluv, je stále pravděpodobnější, že dosáhne svých dlouhodobých prognóz tržeb.

Nyní je otázkou, zda se jí podaří dosáhnout vysokých marží, až se plně rozšíří. To se s jistotou dozvíme až za několik let. Máme však k dispozici údaje, které mohou naznačovat, že dosažení vysokých marží nebude problém.

Co nám říká nedávné hodnocení analytiků

Očekávání, že se $EVGO+0.8% stane mnohamiliardovou společností, je to, co umožňuje akciím $EVGO+0.8% podporovat jejich současné ocenění na úrovni tržní kapitalizace 3,3 miliardy dolarů. Nakonec však bude muset také generovat zisky nezbytné k jejímu udržení (a růstu).

Právě teď, kdy rychle rostoucí společnosti bez zisku upadají v nemilost, chápu, proč můžete váhat, zda se do takového jména ponořit.

Podle čísel dosahuje společnost $EVGO+0.8% v San Franciscu marže peněžních toků 43,3 %. Podobné trendy se projevují i na dalších trzích, včetně Los Angeles, Phoenixu v Arizoně a Portlandu v Oregonu.

  • Akcie je stále hodnocena jako ''strong buy''.

Celkově lze říci, že nedávné zprávy dále posilují býčí argumenty pro $EVGO+0.8%. Rozšiřuje svou přítomnost prostřednictvím partnerských dohod a je stále pravděpodobnější, že naplní minulá očekávání ohledně tržeb.

A co je ještě důležitější, na základě údajů o peněžních tocích z provozu v San Franciscu se nyní potvrzují dřívější tvrzení, že se z ní časem stane podnik s vysokou marží. Po velkém nárůstu ceny akcií je to již do značné míry zohledněno v ceně akcií.

Upozorňuji, že se nejedná o finanční poradenství. Každá investice musí projít důkladnou analýzou.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Autor @pb2205 má karmu 639 a je členem této komunity od 23/11/2021. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

Velmi volatilní akcie jsou pro mě riskantní, takže já osobně bych počkal až se akcie stane více ziskovou a osvědčí se.

Přesně tak, nemusí bejt člověk všude první. Důležitý je bejt na správným místě, ne na čase

Myslím si, že je potřeba investovat do nabíjáren dokud jsou levné a prozatím ne moc ziskové, ale dlouhodobý výhled mám také býčí..

Dobrá úvaha, ztráty budou velmi rychle smazány jakmile se tento sektor rozvine.

Měsíc zpátky jsem vydal první zmínku a rozbor této společnosti: https://bulios.com/status/7629-krale-automobilu-ev-jiz-zname-kdo-vsak-ovladne-trh-s-nabijenim-techto-vozidel

V nabíječkách vidím vysoký potenciál, kor když každý řeší jen auta EV, ale nic moc okolo🤦‍♂️

Nápodobně🙌